AndroidHealthClinic

Bijkomen tijdens een clen-wintrol cut?

BB Tom

Champion
Elite Member
10 jaar lid
Lid sinds
5 mrt 2012
Berichten
553
Waardering
30
Lengte
1m82
hallo,

Ik stel deze vraag omdat een kennis uit mijn gym mij een verwarrende vraag voorschotelde iv.m. zijn clen-wintrol stack

Hij is nu aan zijn 5de week bezig met de volgende kuur.

W1-6: oral winstrol 50mg/dag
W1-2: clenbuterol 20/40/60/80/80/60/40/20... of zoiets op die aard
W3-4: enkel winny
W5-6: opnieuw clen zoals in week 1-2

Nu is hij gedurende deze 5 weken helemaal niets van gewicht verloren, ondanks hij 4x per week 50-60 mins cardio deed aan 70% van zijn max hartslag.

Hij is van 77kg naar 79kg gekomen.

Qua vetpercentage weet ik niet precies hoe het is gegaan, maar is dit mogelijk?

Kan je gewicht bijkomen in een cut kuur en terwijl droger komen?


Grts
 
Ik ga net zelfde kuur starte.. Ik zou met clen tot 100 mcg gaan
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Heb em net nog even gesproken, hij let perfect op zijn eten, eet 400-500 calorieen onder onderhoud, en 50% is eiwitten, 30 koolhydraten en 20 vetten.

Hij is nu van 77 naar 79 kg gegaan.

Ik vind dit echt vreemd dat ie zoveel onder onderhoud zit, veel cardio doet, alleen 'schone' voeding eet volgens een goed schema, en dan nu bijkomt in gewicht inplaats afvalt.

Aan wat kan dit liggen?

Iemand hier een idee over?
 
Hoe lang is ie? Als je als skinny ecto zijnde winny gaat nemen en opeens wel goede voeding binnenkrijgt, ook al is het relatief laag in kcal, kan je gewoon wel spiermassa aankomen.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #6
Nee, hij is niet skinny, hij traint euhmm rond de 3 jaar nu, heeft bijna zelfde stats als mij, hij is 1.79 en van 77 naar 79 kg gegaan.

Hij eet 7x per dag, en uiteraard enkel goede zaken!
 
Gewicht zegt niks, je moet kijken wat er is gebeurd met zijn vetpercentage. Als die gewoon goed is verlaagd in vijf weken en hij is tegelijkertijd bijgekomen is er niks aan de hand en doet die het heel goed zelfs.

Edit: Mijn eerste kuur was een cutkuur, en in week drie was ik 2% minder in vetpercentage maar ook nog eens bijna 1,5 kilo zwaarder. Zal zeer zeker ook vocht zijn maar tijdens je eerste kuur groei je bijna altijd, wat je ook doet.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #8
Inderdaad, hij gaat zich hier ook op aanmelden, heb hem de link daarstraks gegeven.

Bedankt alvast voor deze antwoorden, want ik vond dit echt een vreemde situatie! :D
 
Terug
Naar boven