XXL Nutrition

Nieuws Bizarre moord in Canadese bus

Stayz

Dutch Bodybuilder
Lid sinds
14 jun 2008
Berichten
506
Waardering
8
WINNIPEG - Een tiener die zat te slapen in een Canadese bus is woensdag onder de ogen van medepassagiers gedood en onthoofd.

De ooggetuigen renden voor hun leven het nachtelijk donker van de prairie in, nadat de buspassagier in alle rust zijn buurman tientallen keren had gestoken, meldden Canadese media donderdag.,, [Afbeelding niet meer beschikbaar]
"Plotseling hoorden we die schreeuw, die bloedstollende schreeuw", aldus een Canadees die net voor het slachtoffer zat. Toen de bloederige steekpartij over was liet de dader het hoofd in alle rust aan de medepassagiers zien, aldus de getuige.

Motief
Agenten wisten de 40-jarige verdachte anderhalf uur na het incident te arresteren. Zij hebben nog geen idee over het motief. Dader en slachtoffer lijken elkaar niet gekend te hebben.
De steekpartij vond plaats in een nachtbus op het traject Edmonton-Winnipeg in het midden van Canada. Zowel de verdachte als het slachtoffer hadden kort daarvoor met medepassagiers rustig een sigaretje gerookt.



OMG!!!!:eek::eek::eek:
 
hij zal zijn sigaretje niet willen geven hebben?
 
Snurken is ook zooo irritant.
 
Jezus, die kerel heeft echt issues.
 
Testo zou zeggen: eigen schuld, dikke bult. Je weet dat dit kan gebeuren als je in een bus stapt met heel veel mensen.
 
Niet alles kan meezitten:)
 
:haar:Komt ervan als je je hoofd er niet bij hebt............
 
Raar bericht, heb je een bron?
 
Testo zou zeggen: eigen schuld, dikke bult. Je weet dat dit kan gebeuren als je in een bus stapt met heel veel mensen.



Van jou zouden we in ieder geval zeker weten, dat je hard gaat rennen omdat je een heldhaftige keyboardheld bent.

Al buiten geweest vandaag?
 
hij had maar zijn schoenen moeten aanhouden, met z'n stinkvoeten!

:scheet:
 
freakazoid
 
Wtf!! :eek:
 
je moet een behoorlijk gestoord persoon zijn als je zoiets doet
afvoeren, martelen en afmaken
 
raar dat nog niemand gedacht heeft aan de mogenlijkheid dat het een buitenlander zou kunnen zijn...
 
ja die canadezen!!! altijd hetzelfde, profiteurs lol :p
 

Soortgelijke topics

Terug
Naar boven