XXL Nutrition

Bulken of cardio??

Spanksauce

Novice
Lid sinds
29 apr 2010
Berichten
1
Waardering
0
Lengte
1m78
Massa
75kg
Vetpercentage
13%
Hallo,

ik ben nu een kleine 5 maanden bezig met pure krachttraining. In deze tijd ben ik ongeveer 5 kilo pure spiermassa aangekomen, dus qua groei ben ik tevereden.
Het enige waar ik niet tevreden over ben is mijn buik. Ik heb vooral aan de onderkant van mijn buik nog wat vet zitten. Hierdoor zie je alleen mijn bovenste buikspieren een beetje.
Ik weet dat ik niet te perfectionistisch moet zijn, maar toch zou ik het een stuk mooier vinden als er een six-pack zichtbaar is.
Nu is mijn vraag: moet ik doorgaan met mijn bulk tot ik op mijn streefgewicht (80-85 kilo) zit, of is het beter om nu al aan dagelijkse cardio te beginnen zodat ik mijn resterende vet aanpak.

Alvast bedankt voor jullie advies!
 
De kans is wel groot als je na het cutten weer gaat bulken dat speklaagje snel weer terug zal zijn. Beter nu nog Bulken dus als je op 13% staat.
De zomer is straks toch weer voorbij, dus zou je best tot volgend voorjaar voor meer massa kunnen gaan en dan eens kijken om te cutten
 
Laatst bewerkt:
Er is geen beter of slechter. Jij bepaald hoe je eruit wilt zien, en als je jezelf te vet vindt ga je cutten.

Dat gezegd hebbende, zou ik persoonlijk gaan bulken. Je hebt nog niet erg veel massa, en je vetpercentage is gewoon laag.
 
Terug
Naar boven