De wetenschap (en mijn spiegel en weegschaal) zeggen echter wel dat je absoluut dextrose en whey moet gebruiken na het trainen. Ik heb zelf enorme gains gemaakt sinds dat ik ermee ben begonnen. Maargoed, het kan aan mij liggen.
Belangrijkste redenen volgens de wetenschap en de tier1 guru's in de sport (zoals chris aceto) is om je glycogeen aan te vullen en eiwitten naar binnen te werken om je proteïne synthese te vermakkelijken. Om een quote neer te schrijven
"Fully replenishing your muscle glycogen levels as quickly as possible after workouts is important for growth. Stored glycogen in muscle cells pulls water into those cells. This increases the muscle cell volume and therefore muscle fiber fullness."