MuscleMeat

De Gouden Kooi stopt: niemand wint villa

Peoples

Monstrous Giant
10.000 berichten
Lid sinds
22 jan 2004
Berichten
12.072
Waardering
239
Lengte
1m86
Massa
116kg
RTL Nederland heeft besloten dat De Gouden Kooi per 22 mei stopt. Hoe de show precies ten einde zal komen is onduidelijk, maar het is wel duidelijk dat het huis niet te winnen zal zijn. De Gouden Kooi 2 staat in de planning en mogelijk zal het huis daarvoor gebruikt worden. John de Mol is aangesteld om een "waardige opvolger" op te zetten.

Kandidaat Brian is de enige die vanaf het begin in het huis zit. Aanvankelijk zou hij dus de winnaar van de villa moeten zijn, maar dat is niet het geval. Hij moet het opnemen tegen vier andere kandidaten die later in het huis kwamen. Ze zullen "alles op alles" moeten zetten om een geldbedrag van 1 miljoen euro plus 1000 euro per dag in het huis te kunnen winnen. Een RTL-woordvoerder vindt het logisch dat het huis niet te winnen is. "Die villa konden ze pas winnen vanaf twee jaar na het begin van de show". De deelnemers hebben "gemengd" gereageerd op het besluit, maar hebben het besluit uiteindelijk toch gevierd met een grote fles champagne.

De Gouden Kooi was een controversieel, maar ook zeer succesvol programma. Er kijken dagelijks 700.000 mensen naar. Eerst had RTL-topman Fons van Westerloo gezegd dat het programma eind 2007 stopgezet zou worden. Dat bleek niet haalbaar. De kandidaten hebben een contract ondertekend waarin staat dat de show veranderd en eerder stopgezet mag worden door kijkcijfer- of zenderperikelen. De RTL-leiding gebruikt de overstap van Talpa op RTL om het stoppen van het programma en het houden van de villa te rechtvaardigen.
(bron:fok.nl)

Dus al met al flink genaaid dus...:D
 
Ach, ik heb al 10x een datum gehoord. Ben wel benieuwd wat voor ''spel'' de laatste 4 moeten spelen.
 
Ja maar hoe gaat er 1 iemand die miljoen + 1000 euro per dag winnen dan, je moet wel gek zijn om 't huis te verlaten of iets als je weet dat je nog maar tot mei hoeft en er een kans op miljonair worden op het spel staat.
 
Suf net als het programma
 
vreemd dat ze het stoppen en wel meteen een vervolg in plannen..
 
idd. ga dan gewoon door. je gaat toch ook niet kuren en op de helft zeggen ik neem een pauze en ga mand later wel met de rest aan de gang!
 
Waarschijnlijk zijn deze 5 mensen gewoon niet meer spannend genoeg, er zijn nu nog weinig heftige ruzies en dat trekt weinig kijkcijfers, een nieuw vol huis met 10 man trekt natuurlijk veel meer spanning aan.
 
nouja, op zich is het gebrek aan ruzie's denk ik niet het probleem, ze zitten gewoon muurvast.
 
Plus die 100.000 euro per sanctie moet er dan ook nog af. Al met al zal er best weinig uitgekeerd worden:D

Fake shit!
 
Whahaha lekker in je reet gedoet dan :roflol:

Wat een pauper programma is het ook, stop een zooitje hersenloze tokkies in een villa en zet een kratje pils in de koelkast en tadaaaa: de goude kooi!
 
Joran en moeders Holloway in de gouden kooi 2!
 
Als ze mij met een 9mm het huis in sturen dan zullen de kijkcijfers rap stijgen
 
:roflol:

Wat zullen zij zich genaaid voelen zeg. En dan altijd van die leuke kreten als "ga weg uit mijn huis" etc. :D

En die Jaap... hoeveel kilo zal ie nu uiteindelijk zijn afgevallen ? Volgens mij echt bagger weinig.
 
Dit doet me ook zo denken aan het grapje: je krijgt 10 euro van me als ik 2 eieren op je kop kapot mag slaan. En er dan maar 1 kapot slaan. Ouwe klassieker maar werkt blijkbaar nog steeds.
 
Dit doet me ook zo denken aan het grapje: je krijgt 10 euro van me als ik 2 eieren op je kop kapot mag slaan. En er dan maar 1 kapot slaan. Ouwe klassieker maar werkt blijkbaar nog steeds.

Inderdaad. Al zal de winnaar nog niet echt mogen klagen. Verder mogen de overige bewoners maar al te blij zijn. Hoe lang had het anders nog kunnen duren ? Waarschijnlijk jaren ofzo. Dat gaat toch echt te ver lijkt mij.
 
Terug
Naar boven