XXL Nutrition

Deadmau5

Deadmau5 is erg goed ja, The Reward Is Cheese is ook heerlijk.
 
gisteren was ie in de HMH in amsterdam, geweldig :D
 
nice :d
 
heb die set al weer een paar uur opstaan ;)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #67
@ ILT was dit het laatste nummer:
http://www.youtube.com/watch?v=y7tI1E6kp0o

Heel de zaal werd focking para, ik heb me nog nooit zo uitgeleefd op muziek was echt niet normaal. Muziek blijft toch drugs nr uno eigenlijk :o:D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #68
Nieuw album toegevoegd At Play 2

Enjoy :cool:
 
alweer een nieuw album? hij brengt er wel veel uit de laatste tijd :P

ben hem aan het downloaden, ben benieuwd!
 
vind het album niet echt super, wel een paar lekkere echte deadmau5 nummers er tussen , maar het meeste vind ik niet zo geweldig.

Mja je moet dit album ook niet zien als een volwaardig album van Deadmau5. De naam zegt het eigenlijk al, At play. Hij speelt een beetje met wat beats... :)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #74
Vind het wel een chill album, die beat bij het eerste nr is wel ganz geil. Voorderest duidelijk onderscheid tussen de uptempo en de klassieke sound, mooi afwisselend. Me like
 
Laatst bewerkt:
DeadMau5 is gewoon heerlijk
 
Kende hem totaal niet, ben ook totaal niet van de house scene. Misschien toch maar eens wat meer in gaan verdiepen, klinkt wel aardig dit.
 
vind t tegenvallen te soft voor mij niet dat ik hakkuhbar wil ofzo maar geef mij het ibiza soundje maar :cool:
 
Kan iemand mij uitleggen waarom die downloadlinks in de openingspost niet meer werken?:treuren:
 
Terug
Naar boven