De lauwwste
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 15 jan 2009
- Berichten
- 5.872
- Waardering
- 164
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Het is toch ook vernieling van iemands eigendom en emotioneel leed aan het baasje bezorgen. Zou persoonlijk beter een boete van 10 000€ (of mss zelfs nog meer) zijn en mss 6 maand of max 1 jaar gevangenisstraf.
Een te kleine.
wel een harde!
Die boete slaat weer nergens op. Je krijgt dus +1000 euro boete voor wiet roken tijden strongman competitie en 30 euro voor het martelen en doodmeppen van een hond
5 jaar cel vind ik dan weer erg veel, maar als max straf wel denkbaar.
arme beest heeft het te danken aan zijn "baasje" dan..Pff wat een heisa om een hondje, er gebeuren wel ergere dingen zeg![]()

Tja dat jij elke crimineel bijna levenslang wil geven weten we nu wel5 jaar veel? iemand die een hond tegen een brievebus of wat dan ook doodslaat hoort niet in de samenleving thuis. geschifte kerel.
en een hond die vals is gemaakt wordt afgemaaktarme beest heeft het te danken aan zijn "baasje" dan..

tja dat jij elke crimineel bijna levenslang wil geven weten we nu wel :d
