Fitness Seller

Nieuws Gast aan tafel, maar dan niet van links

Dat alle mocro's verdacht zijn. Kijk ik zei dat natuurlijk als grapje, en als invorm had gezegd dat het inderdaad zo is dan had ik nog kunnen aannemen dat hij mee ging in het grapje en antwoordde met een eveneens sarcastische opmerking. Maar helaas vond hij het nodig om "bewijs" te leveren, waarmee hij dus de eerder genoemde stelling wilde verdedigen. Onmogelijk dus.
 
jaren 90 programma's? Kijk is een keer op Nederland 3 Spangas. Heel leuke serie eerst, nu zo erg verpest. De allochtonen in die serie worden als helden behandeld en krijgen de beste rollen, in de trant van optreder tegen geweld, diefstal etc. Gewoon een flinke multiculti propaganda die geen goed beeld van de werkelijkheid schetst. Ok, ik overdrijf misschien maar de tekenen zijn overduidelijk. Je hoeft niet elke allochtoon crimineel te laten spelen maar je hoeft ook niet elke allochtoon opeens een heilige dominee te laten worden.

Ik kijk die programma's zelf ook, en ik zag Islamitische meisjes beren uitpakken als cadeau waar ze pleisters op gingen plakken omdat deze beren ziek waren. Er wordt wel degelijk geïnvesteerd in nieuwe verpleegsters, of het ooit kwaliteit zal worden dat betwijfel ik dan wel weer ten zeerste. Gelukkig komt Sint niet meer langs al schenker maar als jihaddist (d*ck Maas is een slimme denker) en zullen deze minder mondige gewoon netjes aan het werk gaan en zich onderwerpen, want als kind wouden veel Islamitische meisjes al verpleegster worden en hun religie met nieuwe elementen volgen ze ;) )

Maar goed, uiteindelijk zullen er voor 2020-2030 er naast overheids ziekenhuizen (met een duidelijke allochtone stempel op het personeel en wachtlijsten) ook commerciële ziekenhuizen komen van private investeerders waar de kwaliteit veel hoger zal liggen. Het verschil zit hem erin dat deze private ziekenhuizen zonder overheidsbemoeienis een veel hogere eigen financiële bijdrage zullen vragen. Maar daar is de kwaliteit dan ook na.

Opdracht voor onze generatie is om gezond te blijven en uit het eigen vermogen zo veel mogelijk je zorg te leren financieren. Want in de ziekenhuizen/ouderen verzorging van de overheid wil je over 30 jaar niet meer liggen. De vellen hangen er nu al bij qua kwaliteit en op de debet balans staat nog miljarden schuld ook.
 
Alleen Marokkanen zijn crimineel, begrijp dat dan!

Daar maak je een foutje:

Alle Marokkanen zijn crimineel.
Niet alle criminelen zijn Marokkaan. :rolleyes:

---------- Toegevoegd om 22:17 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 22:16 ----------

Toen ik 7 was heb ik gezien hoe drie autochtonen mijn broer in elkaar hebben geslagen.
Toen ik 12 jaar was ben ik wel eens neergeslagen door een indo van paar jaar ouder.
Mijn zus werd hier in de buurt vaak nagefloten door autochtone Nederlanders.

Heb je nog meer van die goede argumenten. Dit soort anekdotisch bewijs zegt geen ****.

Kijk eens naar opsporing verzocht, alleen maar allochtonen!
 
Mja, ik denk wel dat we kunnen concluderen dat er ernstige problemen zijn. De vraag is: wat gaan we er aan doen?

Interessante vraag. Ik vraag me af waarom mensen dit niet eerder gesteld hebben. Nu gaan we de problemen zeker adequater kunnen aanpakken nu jij het probleem expliciet hebt gemaakt.

:rolleyes:
 
Over 5 jaar kijk ik beschamend terug omdat het mij niet is gelukt de staat der Nederlanden te behoeden voor dit soort dingen. Maar ik heb het allang door. Het is niet de turk, de marokkaan, de weet ik veel. Het zijn je eigen autochtonen die Nederland aan het verpesten zijn, de gedogers, de slappelingen. Daar zit het probleem nog erger dan bij de niet westerse allochtonen die op zoek zijn naar een beter bestaan. Ik voel me verraden, in de steek gelaten, opgelicht. De keiharde realiteit maakt de tranen in mijn ogen.

:-) Dit klopt meer dan je denkt...alleen moet je nog even jouw denkrichting 180 graden draaien. Het zijn inderdaad de autochtonen die dit land grondig verpesten...op dit moment zitten er 24 van in de kamer en lopen er zo'n 1,5 miljoen los rond in Nederland.

Het is het soort autochtonen dat denkt dat je middels repressie, bezuinigingen op cultuur, discriminatie en het demoniseren van delen van de bevolking en het tolereren van geweldplegers, alcoholisten, ontuchtplegers, bedreigers en bedriegers in de politiek het land beter maakt.

Het soort autochtonen dat denkt dat je door polarisering en dwangmatige assimilatie de samenleving kan verbeteren.

Hetzelfde soort autochtonen dat alleen maar intelligent kunnen overkomen als ze niet geconfronteerd worden met mensen die dat ook echt zijn...en waarvan de argumenten alleen maar tot hun recht komen op het moment dat ze zelf de totale regie kunnen voeren en sterkere debat partners belemmeren deel te nemen aan de discussie....simpelweg omdat hun argumenten geen seconde overeind blijven en omdat de feitelijke juistheid ervan compleet ontbreken.

Het soort autochtonen dat schijt in hun broek als "hun" cultuur geconfronteerd wordt met een andere cultuur die ze niet of nauwelijks begrijpen...simpelweg omdat ze zo onzeker zijn dat "hun" cultuur niet sterk genoeg is om de superioriteit ervan uit zich zelf te bewijzen...en ondertussen die zo verheerlijkte cultuur op alle mogelijke manieren proberen te ondermijnen middels bezuinigingen...

Slappelingen die niet begrijpen en niet durven in te zien dat cultuur, maatschappij en samenleving geen statische begrippen zijn en te laf zijn om veranderingen ervan in goede banen te leiden op een fatsoenlijke manier.

;);)

---------- Toegevoegd om 12:07 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 12:05 ----------

Het antwoord van P&W in deze kwestie..

http://pauwenwitteman.vara.nl/Fragment-detail.1548.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=19043&tx_ttnews[backPid]=116&cHash=418123f5a0faa55b9e316fbabf5969ce

Check vanaf 4.50

EDIT: kopier de hele link anders werkt het niet.

De pagina waarnaar u op zoek bent kan helaas niet worden gevonden. Wellicht kunt u via onze homepage alsnog vinden wat u zoekt. Onze excuses voor het ongemak.
 
25% van de kamerfractie van de PVV is crimineel of heeft criminele wandaden begaan....

De discussie lijn volgende...kan je hieruit concluderen dat... :cool:
 
Over 5 jaar kijk ik beschamend terug omdat het mij niet is gelukt de staat der Nederlanden te behoeden voor dit soort dingen. Maar ik heb het allang door. Het is niet de turk, de marokkaan, de weet ik veel. Het zijn je eigen autochtonen die Nederland aan het verpesten zijn, de gedogers, de slappelingen. Daar zit het probleem nog erger dan bij de niet westerse allochtonen die op zoek zijn naar een beter bestaan. Ik voel me verraden, in de steek gelaten, opgelicht. De keiharde realiteit maakt de tranen in mijn ogen.

:(
 

Soortgelijke topics

Terug
Naar boven