- Lid sinds
- 15 nov 2002
- Berichten
- 50.098
- Waardering
- 2.652
- Lengte
- 1m79
- Massa
- 96kg
- Vetpercentage
- 21%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Steek je kop nog maar verder in het zand
De realiteit is dat de islam steeds extremer word.
Het gaat er niet zo zeer om hoe extreem moslims zijn, als het alleen om terroristen ging waren er niet zoveel problemen.Want moslims met een bom om de middel zien we alleen op tv of in het nieuws.
Het gaat om het totaalplaatje, steeds meer allochtonen in europa dat veel problemen met zich meebrengt.Wij in nederland zitten nu nog wel aardig goed maar het zal er net uit gaan zien als sommige andere europese landen.
Over vernietigen gesproken, hoe het ooit zover heeft kunnen komen.....
Kijk trouwens eens op nederlandse zenders hoevaak daar iets op is over allochtonen, het lijkt normaal te worden.Zoals gister zep ik er langs en word er laten zien hoe mooi een moskee wel niet is van binnen.Een programma over marokko..... De moslims worden nog zo populair dat onze tv zenders erop aangepast worden lijkt me soms.Als je ze op straat niet ziet is het wel op tv.
haha inderdaad ja. Je ziet nu ook steeds meer van die vakantie reclames naar marokko.
Ik zat vandeweek toevallig opsporing verzocht te kijken, en het was serieus alleen maar ''dader 1 lichtgetinte huidskleur'' waarop het volgende incident kwam; ''de dader is van noord afrikaanse afkomst'' etc etc etc....
Ik denk dat je dat maar eens moet gaan ''facen'' ericr
Heb het al een keer zeer grondig uitgezocht. De verhouding was 1/3 getint, 1/3 mediterraans, 1/3 blank. De verhoudingen zijn dus wel zoek maar niet in die mate zoals het vaak wordt voorgesteld. '90% van de misdaad wordt gepleegd door allochtonen' en dat soort geneuzel.
Face it, een redelijk aantal hier zijn niet alleen bezorgd maar ook gewoon pure xenofoben die het liefst een volledig blank Nederland zien. Pubertjes die gaan vertellen wat het beste voor Nederland is.
Allochtonen zorgen voor 61% van de Nederlandse misdaad? En dat te bedenken dat 20% van de nederlandse bevolking allochtoon is. Dus dat groepje (20% van de bevolking) is verantwoordelijk voor 61% van alle misdaden in dit land... hmm wat een verhoudingen.. zal wel toeval zijn he
@Henkie: je hebt gelijk. Maar het is verspilde moeite, ze zullen nooit toegeven - want dat betekent dat er iets ingrijpend zal moeten gaan veranderen in Nederland.
Ja, en als je het nu nog niet GELOOFD, kijk dan maar eens naar opsporing verzocht. Hoeveel blanke verdachten worden er gezocht?
Nee Realist, dat percentage klopt niet. Er worden nog steeds meer autochtonen veroordeeld en er worden ook nog steeds meer autochtonen verdacht van een misdrijf. Procentueel is er echter wel een groter aantal criminelen onder bepaalde groepen allochtonen. Absoluut gezien en ook naar totale verhouding worden er nog steeds meer autochtonen dan allochtonen gedetineerd.
Dit soort cijfers zijn al tig keer voorbij gekomen in andere discussies en het idee dat allochtonen zorgen voor de hoofdmoot van de criminaliteit klopt niet. Maar goed daar ging deze discussie niet over.
Jouw opmerking 'over het grootste gedeelte' zegt verder natuurlijk genoeg, je naam zou geen Realist moeten zijn maar Hysterist.
Oh my god face het toch is een keer stelletje allochtonen lovers, het grootste gedeelte ervan brengt gewoon overlast in NL en voert geen t*ring uit, oprotten ermee, ga is lekker tussen dat zooitje wonen en kijken of je na een jaartje nog zo praat.
Gek dat de blankere buurten anders 10x veiliger zijn om te wonen dan de "allochtone" buurten, en dat iedereen er over klaagt, en dat het een teringzooi is, dat er vaak steek of schietpartijen plaats vinden, veel diefstal gepleegd worden, etc etc.
Ik snap echt niet dat er Nederlandse mensen zijn die allochtonen zo kunnen verdedigen, tenzij je er zelf 1 probeerd te zijn.
Nee Realist, dat percentage klopt niet. Er worden nog steeds meer autochtonen veroordeeld en er worden ook nog steeds meer autochtonen verdacht van een misdrijf. Procentueel is er echter wel een groter aantal criminelen onder bepaalde groepen allochtonen. Absoluut gezien en ook naar totale verhouding worden er nog steeds meer autochtonen dan allochtonen gedetineerd.
Dit soort cijfers zijn al tig keer voorbij gekomen in andere discussies en het idee dat allochtonen zorgen voor de hoofdmoot van de criminaliteit klopt niet. Maar goed daar ging deze discussie niet over.
Jouw opmerking 'over het grootste gedeelte' zegt verder natuurlijk genoeg, je naam zou geen Realist moeten zijn maar Hysterist.

Van een (mogelijk) gediscrimineerde hier geboren Ghanese vrouw naar moslims, het is maar een kleine stap.
Face it boys, jullie zijn gewoon bang.
Ik kom net uit een appartementencomplex dat grenst aan een straat waar alleen pauperwoningen staan vrijwel alleen bewoond door of grote gezinnen Turken of allerlei gasten uit verschillende Afrikaanse landen. De enige last die ik daar in 3 jaar heb gehad was van die enige blanke dronkaard die af en toe in het wilde weg ging lopen schreeuwen op straat en ruzie stond te schoppen met voorbijgangers. Alle incidenten die er zich afspeelden rondom die buurt waren altijd veroorzaakt door blanken, bijvoorbeeld dat nieuwe jonge stel dat er net een weekje woonde en op straat elkaar op de bek stonden te rossen.
Ohja, ik vergeet bijna die Turkse kleuters die een paar keer per week aan m'n bel beneden drukten en dan gekke geluiden gingen maken door de intercom, uitzetten of met terugwerkende kracht aborteren zeg ik je!
