AndroidHealthClinic

Het grote DBZ topic

Bestaat er ook porno van die chick? :D
 
Niet van de getekende versie, van die chick :p
 
sad-perfect-cell-cosplay-468x418.jpg
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #125
Haha **** mooi carnaval pak.
 
Is geen generaal of burgemeester, het is de koning van de hele planeet aarde!

http://dragonball.wikia.com/wiki/King_Furry

Know your stuff ;)

Wrong! het is leuk dit je die shit googled maar je hebt duidelijk niet goed gekeken:

he was only the king of East City, not the world. In Episode 113 Piano states that "The world is currently divided into 43 sectors, each one has a king, we are currently approaching the eastern city home of King Furry."

:trollface:
 
Huh? Ik was vrij zeker dat hij de koning van alle sectoren was.
Wanneer Piccolo zijn kasteel overneemt, maakt hij een tv uitzending naar de hele wereld en slaan over de hele wereld alle criminelen toe omdat ze toestemming hebben van de nieuwe koning. Hij krijgt ook giften van over de hele wereld tijdens zijn feest (tijdens hetwelke Piccolo toeslaat).

Even die episode bekijken, maar ik ben vrij zeker van mijn zaak. 1 bron die dat tegenspreekt, wil niet veel zeggen... Ik kom er zo meteen op terug :)

---------- Toegevoegd om 18:35 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 18:29 ----------

De exacte woorden zijn:

"The world presently ruled by the king is divided into 43 blocks. And this is King Castle, where the king lives."

Misschien dat ze in de gedubte versie nog maar eens het verhaal verdraaid hebben, maar dit komt uit de originele Japanse versie, dus lijkt me dat dat ook is hoe het echt zit.
 
you're right! er is maar 1 kings castle, en dat kun je ook zien omdat bulma bijvoorbeeld in West City woont, in n west-sector dus, en in DB kun je zien dat dat ergens in de VS ongeveer is, net als met dat indiaantje en al waar ook Korin Tower staat. Goku daarentegen woont in t oosten, wel echt richting Japan zeg maar, net als Tien en Chaozu die keizer is van n rijk in t oosten. Master Roshi woont in de Grote oceaan/ stille zuidzee/ hawaii idee. Krillin komt van 1 vd oceaankusten naar Roshi toegezwommen, weet ff neit meer west of oost. De King is de baas van alle sectoren. Nu snap ik alleen neit meer hoe Chaozu met zn eierhoofd dan n keizertje kan zijn...

Let op: onze landen en continenten bestaan niet in deze vorm in de serie. Er zijn wel veel verwijzingen naar, zoals bijv met de VS of Japan. Ook heb ik t idee dat de aardbol in de serie wat kleiner is aangezien ook Bulma met r vliegding zo bij Master Roshi is

Heb alles gezien DB DBZ DBGT, 4x

Vetste stukken vond ik: Vegeta final flash vs Cell, Gohan kamehameha battle vs Cell, Goku SSJ 3 for the first time.
 
son...dit lijkt niet eens op de aarde
map.jpg


---------- Toegevoegd om 20:56 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 20:55 ----------

dit is um toch?
 
beste vriend, ik heb het over de signalen dat bijv in de west sector alles vrij amerikaans uitziet, en dat korin tower daar ook ligt in n bos met indianen. en dat Bulma in west city woont met al die torenflats enzo. Goku ergens in t oosten met japanse landschappen en hutjes.
Je hebt gelijk dat er maar 1 continent is, dat wist ik idd niet meer goed, maar je kunt er wel n soort verdeling in maken, qua landschappen en stijl en bewoners die ergens een beetje match met onze aarde.
De aarde is trouwens wel de aarde met de blauwe zee en de wolkenflarden eromheen, check deze site:
[Link niet meer beschikbaar]
 
Is Chaozu niet keizer in 1 van die "films"? De meeste van die films vallen sowieso al niet te matchen met de verhaallijn uit de serie. Uit de serie herinner ik me alleszins niet dat Chaozu keizer was, maar het zegt me wel iets van uit één van die (k*t)films.
 
heb de films alleen in hele slechte qualiteit gezien, maar vond ze soms toch beter dan (vooral het begin van) gt

vooral die film goku's vader, heeft iemand een link daar naar toe?
 
Ja, die van Bardok, en future Trunks, die vind ik wel cool :) De rest was zo moeilijk in het verhaal te passen dat het me stoorde en ik er weinig kon van genieten.
 
Ja, die van Bardok, en future Trunks, die vind ik wel cool :) De rest was zo moeilijk in het verhaal te passen dat het me stoorde en ik er weinig kon van genieten.
deze zou ik echt graag nog eens zien

prachtig einde met die speech tege frieza en hoe frieza erop reageert
 
deze zou ik echt graag nog eens zien

prachtig einde met die speech tege frieza en hoe frieza erop reageert

My son lives on ;)

Je kan em zo downloaden hoor, Bardock en zijn maten moeten van Frieza een planeet veroveren, door de magische krachten van 1 van de bewoners is Bardock vervloekt, door zijn vloek kan hij in de toekomst kijken. Hierdoor ziet hij dus dat Frieza zijn planeet gaat verwoesten en wordt wantrouwig, later ziet hij dus ook dat zijn zoon, Frieza ooit zal verslaan.

Mooie special, samen met Trunks special, rest is niks aan, Brolly is ook niks aan.

Maar lache joh die landschappen enzo, die eilandjes rechtsonder zijn dan zeker de eilandjes die Cell verwoest tijdens zijn zoektocht naar Android 18? Toch maar is Dragonball kijken, leek me saai altijd, maar het lijkt me een beetje een RPG idee :D
 
ik heb geen download programma of zo en ik weet geen site met de dbb films :sad:

broly heb ik in het japans zonder ondertiteling gezien, dan begrijp je niet waar die vandaan komt maar hijs wel buff
 
ik heb geen download programma of zo en ik weet geen site met de dbb films :sad:

broly heb ik in het japans zonder ondertiteling gezien, dan begrijp je niet waar die vandaan komt maar hijs wel buff

Japans en shit doe ik niet eens moeite voor, gewoon english dubs all the way.

Je hebt toch wel een torrent client programma, zo niet kan je dat zo downloaden, bittorent etc.

Daarna ga je naar een site als torrentz.com en veel plezier :P
 
Japans en shit doe ik niet eens moeite voor, gewoon english dubs all the way.

Je hebt toch wel een torrent client programma, zo niet kan je dat zo downloaden, bittorent etc.

Daarna ga je naar een site als torrentz.com en veel plezier :P
torrentz.com moet ik voor betalen en dat doe ik liever niet
 
Terug
Naar boven