Fitness Seller

HGH Hypo's

Ik had gehoord dat smorgens na ontwaken injecteren ook geen pré is, en dit ook gewoon savonds voor het slapengaan kon, en dat dit net zo goed zou zijn?

sorry voor offtopic

'S avonds voor het slapen ga je meer de natuurlijke afgifte nabootsen(stuk hoger dan natuurlijk wel).

Vroeger dacht men dat je je eigen aanmaak zou belemmeren dan, daarom ging de voorkeur naar 's morgens. Maar je eigen GH zou bij exogene toediening sowieso de hele dag onderdrukt worden.

Je zit natuurlijk ook met een verhoogde GH piek na trainingen bv. Maar ivm herstel, waar GH vooral voor dient is 's avonds wel aan te raden. Verhoogde igf-1 waardes heb je toch hele dag met GH toediening.

's morgens dient GH vooral laag te zijn en testosteron hoog. 'S avonds is het tijd voor GH ;)


Sommigen worden ook moe van GH, dit gezien er een samenwerking en effect is op melatonine en de schildklier. Dus dan is 's avonds zeker aan te raden.
 
Laatst bewerkt:
En bij 8IU wanneer je moet splitsen? welk moment naast de avond zou je dan kiezen? Toch ochtend, if richting middag bijvoorbeeld.
 
'S avonds voor het slapen ga je meer de natuurlijke afgifte nabootsen(stuk hoger dan natuurlijk wel). Vroeger dacht men dat je je eigen aanmaak zou belemmeren dan, daarom ging de voorkeur naar 's morgens. Maar je eigen GH zou bij exogene toediening sowieso de hele dag onderdrukt worden. Je zit natuurlijk ook met een verhoogde GH piek na trainingen bv. Maar ivm herstel, waar GH vooral voor dient is 's avonds wel aan te raden. Verhoogde igf-1 waardes heb je toch hele dag met GH toediening. 's morgens dient GH vooral laag te zijn en testosteron hoog. 'S avonds is het tijd voor GH ;) Sommigen worden ook moe van GH, dit gezien er een samenwerking en effect is op melatonine en de schildklier. Dus dan is 's avonds zeker aan te raden.


Oke , en moet je dan nog carbs eten een uur later?
 
Oke , en moet je dan nog carbs eten een uur later?

Een uur later zit je met een lagere insuline aanmaak. Dus niet teveel.

---------- Toegevoegd om 18:27 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 18:26 ----------

En bij 8IU wanneer je moet splitsen? welk moment naast de avond zou je dan kiezen? Toch ochtend, if richting middag bijvoorbeeld.

Dat is moeilijk. Zou voor middag en avond gaan dan.
 
heb eens 10iu in een keer gezet. Ik voelde mij opeens heel erg ziek en duizelig.
Ik ging op mijn bed liggen en ik kreeg moeite met ademen. Mijn lippen werden blauw !
Mijn moeder is verpleegster en ging de ambulance bellen, na enkele minuten werd het beter,
maar ik heb mij die dag nog behoorlijk slecht gevoeld.
Waren bluetops van golden gear.
Stelletje criminelen die gasten met hun fake brol


Als jij hypo krijgt van HGH betekend dat vooral dat je lichaam heeeeel veel IGF aanmaakt.
M.a.w. hele goeie hgh....

Staat ook in de bijsluiter dat overdosis hgh tot hypo kan leiden.

Heb het zelf ook meerdere keren gehad, bijna nokkie gegaan omdat ik niet op tijd suikers binnen kreeg. Was toen ik voor het eerst ekte ekte hgh had genomen. Dosis was toen 3,3iu maar :D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #26
Bij mij lag het trouwens aan dat ik carbs at na de inject, zelfs als ik een appel at kreeg ik dr last van. Ben toen ook begonnen met slin erbij te nemen en alle bijwerkingen zijn weggegaan
 
En bij 8IU wanneer je moet splitsen? welk moment naast de avond zou je dan kiezen? Toch ochtend, if richting middag bijvoorbeeld.

Wanneer train je? Als je in de ochtend traint zou 'k pre workout en pre bed zetten en als je 's avonds traint zou 'k 's morgens en voor het trainen zetten :)
 
Bij mij lag het trouwens aan dat ik carbs at na de inject, zelfs als ik een appel at kreeg ik dr last van. Ben toen ook begonnen met slin erbij te nemen en alle bijwerkingen zijn weggegaan

Same here, ik at carbs direct om me inject heen.
Staat er bekend om dat je dan mega insuline spikes krijgt. Alleen volgens cools kloppen die onderzoeken niet meer... die mensen waarop dat getest was blijken nu ineens iets anders toegedient te hebben gehad ipv hgh??
 
Same here, ik at carbs direct om me inject heen.
Staat er bekend om dat je dan mega insuline spikes krijgt. Alleen volgens cools kloppen die onderzoeken niet meer... die mensen waarop dat getest was blijken nu ineens iets anders toegedient te hebben gehad ipv hgh??

1u na je hgh injectie stijgt je insuline zeer sterk. En nadien zakt het weer in. Dus het niet eten van carbs zou een lage bloedsuiker betekenen in dat uur.


Physiological Concentrations of Growth Hormone Exert Insulin-Like and Insulin Antagonistic Effects on Both Hepatic and Extrahepatic Tissues in Man
http://jcem.endojournals.org/content/53/3/556.short

Effect of Growth Hormone on Carbohydrate and Lipid Metabolism
http://edrv.endojournals.org/content/8/2/115.short


Meer info hier.
http://forum.dutchbodybuilding.com/f65/onderzoeken-groeihormoon-313331/
 
1u na je hgh injectie stijgt je insuline zeer sterk. En nadien zakt het weer in. Dus het niet eten van carbs zou een lage bloedsuiker betekenen in dat uur.

Dus carbs eten EN hgh zetten zorgt voor 2 keer zo grootte insuline spike?
 
Dus carbs eten EN hgh zetten zorgt voor 2 keer zo grootte insuline spike?

Dat is een goede vraag.

De vraag is dan hoe carbs een insulinepiek geven. En of dus extra carbs effect hebben op je insuline als je dit via hgh al verkrijgt.



INHIBITION OF INSULIN SECRETION BY SOMATOSTATIN
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0140673673928730

Somatostatin stijgt als er een hoog gehalte aan hgh aanwezig is. En dit gebeurt bij het gebruik van hgh uiteindelijk. Na ongeveer een uur gaat je lichaam voldoende somatostatin afgeven om insuline sterk te remmen na je hgh injectie.


Insulin suppresses growth hormone secretion by rat pituitary cells.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC425166/

Insuline zelf zou dan weer gh onderdrukken.


Dus gh en insuline zouden elkaars tegenpolen wel eens kunnen zijn.


Insulin regulates testosterone and coïtus hormone-binding globulin concentrations in adult normal weight and obese men.
http://jcem.endojournals.org/content/80/2/654.abstract

Insuline zou een positief effect hebben op testosteron terwijl gh dit zou verlagen.


Ik vermoed dat extra carbs door deze sterke reacties geen extra verhoging van insuline geeft bij het gebruik van hgh.

Dit gezien carbs normaal gezien gh verlagen en hierdoor insuline verhogen. Dus carbs zijn een gh remmer (insuline verlaagt GH). Op deze manier wordt somatostatin ook verlaagt en je insuline verhoogt (somatostatin verlaagt insuline). Met als gevolg carbs verhogen je insuline.

Dus ik zie niet in hoe extra carbs je insuline verder verhogen bij gebruik van hgh.

Er is trouwens ook een serieuze daling van insuline 1u na je hgh injectie. Hierdoor zit je weer met een te hoge bloedsuiker (zeker met veel carbs).


Mijn aanraden is het eerste uur voldoende carbs en de uren nadien juist minder carbs. Om insuline ongevoeligheid of afgifte moet je je geen zorgen maken. Dat werd vroeger gedacht door onderzoekers, maar er is geen reden om dat nu nog te denken.

Het zou je insulinegevoeligheid in principe zelfs kunnen verhogen door de uren nadien (lagere afgifte insuline door hoog somatostatine). Ook heeft testosteron een positief effect op je insulinereceptoren. En hgh zonder test is niet aan te raden voor een man. Zeker gezien gh op termijn katabole effecten kan hebben op zichzelf
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven