Fitness Seller

HM IV - Project Rebirth I - EVOLUTION

  • Topic Starter Topic Starter
  • #61
40 hours, the first time, getting back up
23-09-06

Kennis over je eigen lichaam komt met de jaren, je leert wat wel en niet werkt voor jou, je leert dingen aanvoelen, je leert je grenzen kennen en verleggen, en je weet wanneer het tijd is om een stapje terug te doen. Het was woensdagavond, ik had mijn sporttas in mijn hand, met dezelfde inhoud als altijd, een riem, klemmen, kniebandage, een meetlint dat nog nooit gebruikt is, een mengbeker met 3 scheppen vitargo, een mengbeker met 3 scheppen whey, een mengbeker met 3 scheppen NO XPLODE, en sinds kort ook een 100IU insulinenaald die gevuld is tot het mooie ronde getal 10. Maar ik zette mijn tas neer, en ging op mijn rug op bed liggen.. Vandaag niet. En boy was I right..

De nacht die hierop volgde verliep moeizaam.. om het uur zo'n beetje werd ik wakker en het voelde alsof er twee grote metalen platen tegen de weerszijden van mn hoofd drukten.. De ongeveer 40 uur die hierop volgden bracht ik grotendeels door in bed. Slapen.. slapen.. slapen.. en veel hoofdpijn. Griepje ofzo. Ironisch hoe ik nog geen week hiervoor in mijn log schrijf dat ik zo goed als nooit meer ziek ben, en een gemiddelde griep geen kans meer maakt. Maar ik heb mijn rust gepakt en ben goed hersteld. Het weekend heb ik mijn voeding weer opgepakt en de hele week was weer als vanouds, wat verkouden.. keelpijn.. je kent het wel. De insuline heb ik tot gisteren niet meer aangeraakt, zelfde voor de oxy en t3. Wel gewoon test/eq door blijven injecteren.

Voor de oplettende dbb'er.. enige tijd terug heb ik een post geplaatst waarin ik aangaf een vreemde zwelling in mijn been te voelen, die zit er dus nog steeds en ik besloot naar mijn arts te gaan (welke op de hoogte is van mijn buitenschoolse activiteiten ;)) ik gaf aan daar al een vrij lange periode te injecteren. Waarschijnlijk littekenweefsel, maar toch maar een bloedonderzoek gedaan, dat erg goed uit heeft gepakt. Zelfs mijn leverwaarden zijn prima in orde, en mijn algehele bloedbeeld is ook top. Niet slecht he voor een doorgewinterde gebruiker... :D (Over een week of twee ga ik nog even terug voor controle, want ik wil natuurlijk wel graag weten of het 100% zeker littekenweefsel is) Na de paar dagen rust ervaarde ik een ongelovelijke pomp, en een flinke krachttoename, welke ook gisteren nog sterk aanwezig was. Ik oog droger en voel me voller en zie er ook zo uit. Ook voor de buitenwereld lijkt er toch iets spannends te gebeuren, ondanks dat ze al wel wat gewend zijn ;) Goed nieuws dus allemaal.

Mijn eerste (zelf-)injectie in de glutes was me wel een ervaring.. Staand ging niet echt lekker dus ik besloot te gaan liggen.. Daar lag ik dan op bed met in mijn linkerhand een naald met 4ml vloeistof, licht onhandig gedraaid, en met weinig zicht op het hele handeltje daar beneden.. Met een beetje trillende hand aspireren (ben gewend alles met 2 handen te doen tijdens de injectie) Lucht.. gelukkig maar.. En daar gaan we dan.. laaaangggzaaaaaammmm.. Door het onhandig gedraaid liggen was het nou niet bepaald prettig om langzaam te injecteren, maar toen de boel er in zat was het toch wel weer een opluchting :) Ik moet maar eens wat meer strekoefeningen gaan doen denk ik :D

Verder heb ik niet naar mijn gewicht gekeken, maar ik verwacht zelf nog geen enorme gewichtstoename, mijn ogen zijn tevreden met wat ze zien, en ik ben gelukkig met weinig tot geen schade hersteld en ga weer vrolijk verder.

Dag vriendjes, dag vriendinnetjes.. tot de volgende keer maar weer!
 
Weer heel leuk om te lezen.
PS: ****ing coole quote in je handtekening!!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #63
thank you, thank you, far too kind ;)
 
Een woord van kritiek: peserved moet natuurlijk zijn preserved. Maar voor iemand die zo'n mooie lappen tekst schrijft kan ik dit foutje wel hebben :)
 
Zelf injecteren ROCKS! Je voelt er niks van! Je moet jezelf soms echt ff een paar klappen geven om wat adrenaline op te bouwen voordat je hem erin knalt! Alleen moet je wel oppassen dat als je in de gluteus injecteerd en je op je zij ligt, je de naald wel goed richt, zodat je niet tussen je spier en je huid injecteerd.
Voor de rest leuke log. Succes!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #66
het ZOU een slordigheidsfoutje zijn geweest.. maar er staat gewoon preserved hoor :rocker2: thx
 
Zo hij is er weer ff voor gaan zitten hoor :D .Leuk stukje wederom.En de griep heerst overal iedereen om heen gaat langzaam horizontaal voor een paar dagen.
 
Je bent een ****ing monster,gab.

Asociaal!!
 
WTF! Das gruwelijk man! Nice traps btw.Keep on going bro;)
 
nette vooruitgang in vergelijking met de laatste pics die ik van je gezien heb... Keep up the good work! :D
 
Idioot huge man, hier draaid het om!
 
dat is nu bodybuilding sé :D
 
damn, wat een monster, jouw wil ik niet tegenkomen s'nachts op straat :P
 
Stevig baassie. Zie ik daar nu een lijn over je BIceps?

Ga door!
 
Laatst bewerkt:
Je oogt een stuk massaler dan op je vorige log! De t*ring gast!!

SUcces verder..
 
Idd, gewoon klasse!!
 
huge gozer klasse!
 
super pics
 
Ziet er echt gru-we-lijk uit kerel.
 
Het is hier stil in huize DBC. Dat is het niet vaak met foto's bekijken.

Geil geil geil supergoed ik kan niet anders zeggen.
Monsterlijk maar dan wel erg mooi monsterlijk.
De genen zijn duidelijk van de BB-side.

Klasse!
:thumbs:
 
Terug
Naar boven