MuscleMeat

Hoe Gevaarlijk zijn de Steroiden nou echt??

Status
Niet open voor verdere reacties.
alles waar te voorstaat is slecht en dat is met aas ook ;als je ze goed en verstandig gebruikt kun je de bijwerkingen tot een minimum houden en de gevolgen ook dus dat vind ik niet slecht;en zo zullen de meeste er hier over denken.....oja en iedereen heeft een ander idee van wat te is.
 
voor mensen met kanker is het juist goed, voor mensen die zelf geen testo aanmaken is het zelfs noodzakelijk, voor bodybuilders, ja wat moet ik dan zeggen (goed en noodzakelijk):D
 
Dit is laatst nog besproken:

http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/voor-schade-doet-as-eigenlijk-127000/


De nadruk wordt hier wel gelegd op verstandig gebruik, maar ik denk niet dat er echt veel zijn die verstandig gebruiken. Beginnen bij het begin :

1.Gyno en acne zijn niet levensbedreigend. Die dingen kun je heus niet betrekken bij een discussie over veilig gebruik. Als ik bijvoorbeeld zeg dat deca geen goed product en jij zegt "maar ja, je loopt dan toch minder risico op haaruitval dan met testo ?" dan weet jij niet wat veilig gebruiken is, want ik ken veel kale mensen die in perfecte gezondheid zijn ...

2.Libido en gekrompen ballen. Als we echt spreken over mensen die verstandig gebruiken dan is dit ook geen probleem. Ik ken mensen die al JAREN kuren en telkens perfect herstellen. Akkoord hoe ouder je wordt, hoe trager het hersteld, maar dat terzijde, permanente problemen hier zijn vaak het gevolg van misbruik, niet gebruik. Langdurig en veel gebruik van producten als nandrolone, omdat je meer inzat met een pukkel dan je pik, dat is dan gewoon je eigen schuld. Ik raad beginners en amateurs enkel testo aan. Overigens is slappe lul ook niet levensbedreigend, als we het strikt nemen.

3.Hartproblemen. Die komen uit een andere hoek dan cholesterol, want tenzij je zwaar misbruik maakt van middelen als anadrol, is de cholesterol bij veilig gebruik te negeren. De daling van HDL vormt een risico, maar als je totaal cholesterol niet uit de hand loopt zorgt dat nooit voor problemen, en probeer wat je wil, maar als je veel spiermassa hebt en een actieve levensstijl (je weet wel, cardio eens op een keer, wat sport behalve gewichtjes heffen) dan mag jij kuren op een verstandige manier zonder dat je cholesterol uit de hand loopt.

Wat dan wel, wel de manipulatie van IGF's zorgt idd voor een vergroting van het hart. opnieuw, bij verstandig gebruik en een actieve levensstijl is dat wederom zelden een probleem, evenmin als vergroting van het hart bij athleten zonder gebruik. Belangrijk hierbij is dat de kracht van het hart proportioneel is met de grootte.

Ik ken mensen die al 25-30 jaar gebruiken, ik ken mensen in hun 80 die gebruiken, en die zijn perfect gezond. Ik kan natuurlijk geen garanties geven als je 19 jaar bent en gebruikt heel je leven, dat er dan geen punt komt waar het onoverkomelijk is dat vergroting van het hart de toename aan kracht overtreft, noch kan ik garanties geven omtrent het gebruik van AAS in combinatie met genetische variabelen.

Dus echte garanties dat het veilig is, zijn er nooit, tenzij je erin slaagtje gehele genoom in kaart te brengen en te analyseren. Maar er zijn evenmin aanwijzingen dat er valide risico's zijn bij verstandig gebruik.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Naar boven