XXL Nutrition

Jersey Shore (anabolen?)

Ja, vrijdagochtend te bekijken.
 
ja hij is nerd
 
ok duidelijk
 
Doodlachen dit seizoen weer :D
 
Te veel berichten, te weinig informatie.. Vrijdag weer nieuwe EP, nu GTFO zonder filmpjes...

A girl ridin with a basket in the front of her bike is too young for you bro
 
don't care m41n
 
http://www.youtube.com/watch?v=dffZfKVQ-BQ

---------- Post toegevoegd Wed 17 Aug 2011 om 23:36 ----------

If Chris Hanson from Dateline NBC comes out of the back room, she's too young for you bro!

if you have to pretend your penis is a train or a plane to get it in her mouth she's to young for you bro



:roflol:
 
http://www.hln.be/hln/nl/929/TV-Gid...sterren-betalen-om-label-niet-te-dragen.dhtml

Abercrombie & Fitch wil Jersey Shore-ster Mike Sorrentino een aardige smak geld toestoppen, maar 'The Situation' moet het label wel plechtig beloven om hun kleren niet meer te dragen. Dat lezen we in de Washington Post.


© ap
Het 'snobmerk' liet in een persmededeling weten dat het bedrijf "vreest dat Sorrentino hun imago om zeep zal helpen als hij hun kleren zal blijven dragen".

Imagoschade
"We begrijpen dat de show bedoeld is voor entertainment, maar wij zijn ervan overtuigd dat de connectie tussen de heer Sorrentino en ons merk ons schade zal berokkenen, waardoor mogelijk heel wat fans zich van ons label zullen distantiëren."

"Daarom hebben we besloten om Michael en de producers van MTV-reeks 'Jersey Shore' een som geld te geven opdat de realityster onze kleren voortaan niet meer zullen dragen. Ons voorstel geldt ook voor andere leden van de cast. We wachten op een spoedig antwoord", aldus Abercrombie & Fitch.

MTV heeft voorlopig nog niet gereageerd op het persbericht. Om welk bedrag het precies gaat is alsnog niet bekend. (kgm/hlnhollywood)

:roflol: zo kan je ook geld verdienen :roflol:
 
:roflol: Geld geven om de kleren niet meer te dragen.
Viel me al op dat Sitch ineens trainingsbroeken van A&F droef.
 
dat is wel erg makkelijk cashen
 
uhu, vind het start van dit seizoen wel weer leuker als vorig seizoen :)
morgen kunnen we kijken .. yeahhh buddy
 
morgennn :D
 
Haha door die actie van abercrombie, zijn de aandelen van abercrombie in één dag met 9% gezakt.
 
Fuark stop is met posten totdat er echt nieuws is phaggotsz.
 
Terug
Naar boven