AndroidHealthClinic

Jury-uitslag Holland 90+

En een juryfout mag nooit een atleet een beker kosten. Dan maar twee keer dezelfde prijs uitreiken, Het is al een pijnlijke situatie, dat kan je niet ten koste van wie dan ook laten gaan.
 
Blowy zei:
JEETJE IS SNEU GEKIETELD ZEG...Is er geen hoofdjury die dat hoort te signaleren?? Ze worden er als voor betaald uit de pot van NOC NSF...Dus zou je verwachten dat ze WEL voor hun woorden staan!! Ik heb het regelement es ff bekeken over "DE BOND"VAN NEDERLAND...diverse bonden in Nederland en wie nu de echte Nederlandse, Europese en Wereldkampioenen zijn is het antwoord simpel. De enige erkende dus echte Nederlandse Kampioen is die van de NBBF (= de IFBB in Nederland) en de enige erkende dus echte Europese en Wereldkampioenen zijn die van de IFBB. Titels behaald bij de Wabba, Nabba, YBF of welke andere bond dan ook zijn niet erkend door het NOC*NSF. De NBBF is aangesloten bij de KNKF onder de auspiciën van het NOC*NSF waardoor atleten die uitgezonden worden door de NBBF naar EK’s en WK’s van de IFBB topsporterkenning en dezelfde privileges en financiële vergoedingen van het NOC*NSF ontvangen als alle andere topatleten bij het schaatsen, zwemmen, atletiek etc.. Bijv. wil je ooit sportvrouw/man in je woonplaats worden dan zal de instantie, als deze bonafide is, waar je moet worden genomineerd contact opnemen met de KNKF/NBBF en vragen of dit inderdaad een erkende behaalde titel is.

Het staat atleten vrij om te wedstrijden waar zij willen maar als je dit serieus wilt doen en in de toekomst enige erkenning wilt ontvangen voor je prestatie dan is er maar 1 bond en dat is in Nederland de NBBF oftewel de IFBB in Nederland. Meedoen bij een andere bond is wanneer je serieus iets wilt bereiken tijdverspilling want hoe je het ook bekijkt alle atleten van andere bonden willen vroeg of laat IFBB Pro worden en hiervan zijn voorbeelden genoeg.


dan ben je als atleet niet blij met dit soort "bonafide actie's" waarin er in 2 klasses al zulke telfouten zijn geconstateerd toch... voor iedereen die zo hard heeft gewerkt voor de holland ..RESPECT VOOR ALLE ATLETEN!! en die teller maar een telraampje geven...jullie kunnen de kosten declareren bij erica toch....
Wat een onzin zeg. Je zit als atleet helemaal niet vastgebakken aan de NBBF. Hoeveel procent wordt er nou prof? Enne vergeet niet dat ik, Giovanni Thompson en nog veel meer nabba-atleten ook prof zijn geworden. Bonden zijn er voor atleten en niet andersom. Je hebt nu de WPF, YBF, NAC, Nabba international en nog een maar weet de naam ff niet.
Je wilt als atleet een leuke, goed georganiseerde wedstrijd draaien, evr. uitgezonden worden naar het buitenland en respect krijgen voor wat je doet (voor jezelf en de sport).
 
Ik vind het wel enorm sneu nu voor Guzel dat zij haar beker moet omruilen met die van Vivian. Geef Vivian dan gewoon ook zo beker en laat Guzel die van haar houden. Laten we hopen dat deze fouten in de toekomst achterwege blijven.
 
Zou fraai zijn als ze allebei naar de EK gaan (gingen??); wanneer?? Soort wildcard.
 
Terug
Naar boven