- Lid sinds
- 7 jun 2009
- Berichten
- 17.057
- Waardering
- 2.490
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 91kg
Lees net dat Keith bakker ontslagen is en dat de uitzendingen niet door gaan.
http://www.spitsnieuws.nl/archives/media/2010/12/ncrv_ontslaat_keith_bakker.html
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.



****ing held hahaLees net dat Keith bakker ontslagen is en dat de uitzendingen niet door gaan.
http://www.spitsnieuws.nl/archives/media/2010/12/ncrv_ontslaat_keith_bakker.html
Keith Bakker van tv gehaald De NCRV heeft per direct het programma Family Matters van Keith Bakker van televisie gehaald. "We zijn zeer geschokt."
Keith Bakker
Foto: ANP KIPPA
De omroep heeft dat besloten naar aanleiding van een onthullende reportage van John van den Heuvel in De Telegraaf van vandaag en morgen.
"Meerdere cliënten laten zich zeer kritisch uit over de werkwijze van Keith Bakker als therapeut", aldus NCRV-woordvoerder Jan Hilbers. "Een therapeut kan alleen werken vanuit een absolute vertrouwensbasis. Die vertrouwensbasis is in deze situatie weggevallen. We zijn zeer geschokt over de aantijgingen tegen Keith Bakker."
Ik heb dat programma van hem weleens gezien daar zitten echt van die borderline wijven in. Lijkt me dus dat die weer wat aandacht nodig hadden en dat dit dus gewoon bullshit is.
Volgens hem komt het inderdaad voor dat cliënten bij hem thuis logeren. "Dat past in de onconventionele aanpak van Smith and Jones. Die aanpak zit soms in een grijs gebied", aldus Bakker.

als hij onschuldig wordt bewezen gaan ze het toch niet meer uitzenden denk ik, jammer
