MuscleMeat

Kuurtje voor de winter

klaas zei:
wat vind je van overdrive?? @5ml zou je iedergeval wel wat ervan moeten merken:)...bevalt het een beetje..
Vind alleen tren wat aan lage kant:D...ik hou van 100mgtren ED...
greetz

Ik ben zeer tevreden over Overdrive, maar als je een stack maakt van diverse producten kun je nooit met zekerheid zeggen welk product de meeste resultaten geeft, maar ik merk veel meer resultaat als met Boldenone alleen wat ik normaal gebruik vooral in massa toename, rondingen en hardheid ;)
 
houd cypio niet meer vocht vast dan enan? ik wou namelijk binnekort een kuurtje met primo doen , maar ben er nog niet uit welke vorm van test ik wil gebruiken.
 
Beast N°1 zei:
houd cypio niet meer vocht vast dan enan? ik wou namelijk binnekort een kuurtje met primo doen , maar ben er nog niet uit welke vorm van test ik wil gebruiken.

Ik vind dat cypionaat veel minder vocht vasthoud dan enthate of sustanon.
Maar dat is mijn mening. Ik zou wanneer je wat droger wil worden eerder voor cypionaat dan voor enthate kiezen.

Vocht kun je tegen gaan door proviron en een goed voedingsschema.
 
Terug
Naar boven