- Lid sinds
- 3 okt 2006
- Berichten
- 13.556
- Waardering
- 2.952
Wat ik niet begrijp, is het feit dat hcg-hmg aangeraden wordt aan iemand wiens fsh en lh waarden veel te laag zijn. Ik zou net denken dat die persoon zijn probleem hiermee verergert en juist clomid zou moeten nemen om zijn hypofyse meer fsh en lh te laten aanmaken. Volgens mij werken zijn teelballen goed want er circuleert genoeg testosteron in zijn lijf maar werkt zijn hypofyse niet goed en die gaat hij met hcg-hmg nog meer platleggen. Dat je hcg en hmg best tesamen neemt, kan best zijn.
Soms zijn je LH en FSH receptoren te ongevoelig. Clomid kan niet genoeg zijn dan. Hcg kan de receptoren in een bepaalde dosis de receptoren terug gevoeliger maken waardoor clomid beter zijn werk kan doen.
Maar in andere gevallen waar het puur aan de hypothalamus of hypofyse ligt kan clomid voldoende zijn. Gezien hij alleen nolva heeft genomen en met deze waardes zit vermoed ik dat hcg en hmg de juiste stimulans kan geven (dit is maar 3 injecties op 15 dagen).
