joey1986
Cool Novice
- Lid sinds
- 13 mrt 2014
- Berichten
- 70
- Waardering
- 2
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 87kg
- Vetpercentage
- 15%
ik vind persoonlijk dat je vetpercentage nog iets te hoog is om te kuren. En op de een of andere manier lijk je totaal niet in verhouding, kan aan de foto liggen ookMet de eerste kuur gewoon cleanbulk. Kans is groot dat je na je kuur droger lijkt omdat je veel spieren hebt gewonnen
![]()
Thanks voor je reactie, weet je wat het is kijk wil ook niet super vet zijn. Maar helemaal droog hoeft voor mij ook niet.
Cleanbulken gaat het zeker worden, ik vind idd dat me bf lager had moeten zijn, alleen de spieren waar ik mijn 1e kuur mee begint vind ik wel een goeie basis om te beginnen, als je kijk naar al die magere Harry's die bij mij in de gym te sportschool inkomen, na een maand hun eerste kuur pakken, 13 kilo aankomen en nog steeds mager zijn!
Ik ga jullie allen op de hoogte houden en zal regelmatig een foto posten!!

Met de eerste kuur gewoon cleanbulk. Kans is groot dat je na je kuur droger lijkt omdat je veel spieren hebt gewonnen




. Na mijn volgende blast zal ik er wel wat foto's aan toe voegen.