free
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 24 jun 2010
- Berichten
- 3.003
- Waardering
- 167
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 74kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
KAN IK JULLIE WAT VRAGEN?
OP 0.21 ZIE JE DAT ZIJN LINKER BORST ZEG MAAR VOLLER EN BETER UIT ZIET DAN Z'N RECHTER. dIT PROBLEEM HEB IK NAMELIJK OOK... Komt het omdat joun rechter hand sterker is? En hoe kan ik het oplossing.
Alvast bedankt
lorenzo is al overleden. aan een overdosis. 0 gram respect voor. weak mind.
KAN IK JULLIE WAT VRAGEN?
OP 0.21 ZIE JE DAT ZIJN LINKER BORST ZEG MAAR VOLLER EN BETER UIT ZIET DAN Z'N RECHTER. dIT PROBLEEM HEB IK NAMELIJK OOK... Komt het omdat joun rechter hand sterker is? En hoe kan ik het oplossing.
Alvast bedankt
Vind het altijd grappig hoe mensen een fysiek de-waarderen omdat ervoor gekuurd is. (niet een aanval op jou perse, want dit hoeft helemaal niet jou bedoeling te zijn) Veel mensen zullen er namelijk heel regelmatig "de naald in rammen" en nooit in de buurt komen van het fysiek en de kracht van deze jongen.
Jammer dat hij het niet toegeeft mss, maar dan zou hij wel kunnen fluiten naar mogelijke toekomstige sponsors
Wil gewoon zeggen dat het heel makkelijk is voor niet kuurders om te zeggen: "hij heeft hard gekuurd voor die fysiek", en daarmee als het ware zeggen dat zij hetzelfde gepresteerd hadden mits ze die "verachtelijke levenskeuze" ook gemaakt hadden.
Kuki: Komt een beetje jaloers over je commentaar op deze jongen. Er is volgens mij (kan het goed mis hebben) niemand hier op het forum die 200+ kg benched. (behalve ms in de powerliftershoek en dat zijn dan geen 17 jarige jongens) Daarnaast heeft hij duidelijk een beestachtig fysiek, onafhankelijk van de cameraposities.
bron?lorenzo is al overleden. aan een overdosis. 0 gram respect voor. weak mind.
Neg voor harnak, klopt niks van. Lorenzo heeft laatst nog zijn blog geupdate
