vsral
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 3 jun 2011
- Berichten
- 4.853
- Waardering
- 1.226
- Lengte
- 1m90
- Massa
- 93kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Je hebt iig genoeg keuze nu.Zitten mooie plekken tussen!Ik krijg nu alleen maar meer zin om zulk soort vakanties te maken.

Prachtig man, hoop als ik jou leeftijd ben ook zoveel plekken heb meegemaakt.Steden zijn op zich leuk en boeiend maar hebben meestal weinig tot niks met mooie plekken op aarde te maken. Of je moet smog, drukte, lawaai etc mooi vinden natuurlijk.
De mooiste plekken waar ik zelf geweest ben zijn :
Himalaya
Mangrovewouden in de uitlopers van het Amazonegebied
Algodoal, Brazilie
Canoa Quebrada, Brazilie
Zwitsere Alpen
Petra (Jordanie)
enkele afgelegen niet toeristische gebieden in Thailand
Grand Canyon
Bryce Canyon
Pico (Azoren)
Porto Santo
Desertas eilanden vlakbij Madeira
Twee zelf geschoten foto's van vorig jaar in Brazilie :
![]()
![]()
De eerste het mangrovewoud dat doorloopt tot op het strand van Soure, Ilha de Marajo. De tweede het strand van Algodoal.
Dat wil je echt niet als je aan het zwemmen bentIk ben er nooit geweest, maar een land dat me prachtig lijkt is Gabon. Nog onbedorven wildernis met 80 procent van het land beschermd natuurgebied. De mooiste vogels en aapjes in de bomen en je kan zelfs in de zee een nijlpaard tegenkomen.
http://3.bp.blogspot.com/-eOKyFPBj-.../Surfing+hippo%2C+Loango+Reserve%2C+Gabon.bmp



