AndroidHealthClinic

MSN op't werk

Anoniem_1973_1

Dutch Bodybuilder
uitgeschakeld
Lid sinds
4 apr 2007
Berichten
289
Waardering
0
Ik heb een beetje hulp nodig van onze netwerkgoeroe's.
Ik zit op het werk en wens mijn MSN te gebruiken. Het probleem is dat de nodige poorten om dit te doen door de netwerkbeheerder gesloten zijn.
Ik gebruikte vroeger het tunnel progje: your-freedom om toch nog de proxy te bypassen. Maar sinds vorige week kan ook dit progje niet meer een verbinding maken met zijn server.
Bovendien ben ik niet admin op mijn PC en kan ik niet zomaar van alles en nog wa instelleren.

Zijn er mensen die mij kunnen helpen mijn MSN online te krijgen?

Btw, geen webbased MSN, want die sites worden ook gebloked.

Bedankt voor de hulp,

Claudio
 
Pidgin ... is een soortgelijk programma en kan je altijd wel installeren ..
bij de instellingen wel even via HTTP laten gaan ipv over de proxy
 
Ga werken luilak
 
Je weet dat systeembeheer dat soort shit kan loggen he. Ik hoop voor je dat ze het doen, en naar je leidinggevende stappen.
 
als het nu geblokkeerd is,en het lukt je uiteindelijk toch om erop te gaan,dan kan je baas ten alle tijden zien wat je aan het uitspoken bent,dat kan uiteindelijk je job kosten.
 
Bij mij op school lopen ze ook altijd mee te kijken op de schermen.
 
Ga toch werken luie donder..


:-)
 
ahhh joh ga gewoon op schoolmsn;)
 
Hij zegt dat de webbases versies geblocked worden.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #15
als het nu geblokkeerd is,en het lukt je uiteindelijk toch om erop te gaan,dan kan je baas ten alle tijden zien wat je aan het uitspoken bent,dat kan uiteindelijk je job kosten.

nou nee, niet echt ... ik werk voor de staat. En voor zo dingen worden we niet aan de deur gezet :D
 
Terug
Naar boven