Fitness Seller

Negatieve caloriën

Dat zou dus betekenen dat iemand die zijn dagelijkse energiebehoefte enkel in wortels eet (laten we zeggen dat dat mogelijk is :P) Dat die zou sterven omdat het lichaam niets van die calorieën kan gebruiken, en enkel extra calorieën verbruikt voor het verbranden ervan.
Ik wil best geloven dat een wortel meer energie kost om te verbranden dan een witte boterham...maar netto denk ik dat je nog steeds wel energie haalt uit een wortel.

Nogmaals. Ik denk dat dat dus in de eerste plaats al afhangt van de situatie en de persoon. Het idee dat een wortel zoveel energie kost te verwerken dat er meer energie wordt gebruikt dan opgewekt lijkt me inderdaad wat sterk, als er al sprake van is dan sowieso niet in de situatie die jij hier omschrijft (het enkel ter beschikking hebben van wortels of soortgelijk voedsel).
 
Terug
Naar boven