The Rider
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 4 sep 2013
- Berichten
- 879
- Waardering
- 89
- Lengte
- 1m80
als ik eerlijk moet zijn geef ik daar allemaal geen kut om. ik heb een goed leven en ga me geen druk maken om een stel haatbaarden die andere mensen afslachten.
jij zegt nu wel dat ik egoïstisch ben, maar help jij hun dan? of lig jij daar elke dag wakker van? waarschijnlijk niet dus 99% vd is een egoïstische kleuter want niemand doet er geen f**k aan.
en voor die 1% heb ik gewoon respect, meer kan ik er zelf ook niet aan doen en wil ik er ook niet aan doen.
Je kan ze niet 'helpen' als in de zin dat je het zou kunnen voorkomen, dat is het punt ook niet.
Het feit dat je blijkbaar geen zier geeft om een ander mensenleven, en het nog trots uitdraagt vind ik echt triest. Enig empatisch vermogen zou je sieren.
Jij bent dus zo iemand die een gewond iemand op straat laat liggen, want je kent hem toch niet, boeit jou dat nou...
Precies die instelling kan er voor zorgen dat bijvoorbeeld een Hitler aan de macht komt. Kop in het zand en klaar.
'All it takes for evil to triumph is for good people to do nothing'.

