Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ze hadden toch al eerder gewaarschuwd dat ze in de toekomst zouden waarschuwen dat ze geen waarschuwingen meer zouden geven omwille van de provocatiesNorth Korea threatens to strike without warning
NEW: North Korea says it will strike "without any notice"
Tensions have been increasing steadily on the divided peninsula
(CNN) -- North Korea turned up the temperature yet another degree on its neighbors Monday, warning that it would not give any advance notice before attacking South Korea.
"Our retaliatory action will start without any notice from now," the North said in a statement carried by its official news agency, KCNA.
North Korea said it was responding to insults from the "puppet authorities" in the South, claiming that there had been a rally against North Korea in Seoul, the South Korean capital. It called the rally a "monstrous criminal act." North Korea said last month it was withdrawing from the armistice that put the Korean War on hold in 1953.
http://edition.cnn.com/2013/04/15/world/asia/north-korea-ultimatum/index.html
een waarschuwing geven waarin je zegt geen waarschuwingen meer te geven

Tanks hebben ze genoegDit is gewoon weer blufpolitiek van de bovenste plank. Het enige wat NK kan lanceren zijn foto's via hun persagentschap waarbij de helft van de tanks er bij is gephotoshopped. Indrukwekkend zeg... :]
Raketten, hovercrafts enzo paintshoppen ze wel graag. Het grappigste vind ik de niet functionele IRBM's (en ook SRBM's - al hebben ze daar ook veel echt werkende van)
, dus fake IRBM's die ze tonen op hen militaire parades 
"Noord-Korea vuurt drie raketten af"
![]()
Noord-Korea heeft vandaag korteafstandsraketten afgevuurd naar de Japanse Zee, blijkbaar in het kader van manoeuvres, zo heeft het Zuid-Koreaanse ministerie van Defensie gemeld.
"Noord-Korea heeft deze morgen twee geleide raketten gelanceerd en een andere deze namiddag", zei een woordvoerder van het ministerie. "De drie raketten zijn in de Japanse Zee neergekomen."
De Verenigde Staten en Zuid-Korea hielden deze week gezamenlijke manoeuvres die door Noord-Korea als een onterechte provocatie werden bestempeld en als een voorbereiding op oorlog.
De spanningen op het Koreaanse schiereiland zijn de afgelopen maanden sterk opgelopen. Noord-Korea deed in december een rakettest en in februari een kernproef en dreigde daarna met oorlog. De laatste weken zwakte die oorlogsretoriek weer wat af.
VN-topman Ban Ki-moon bezorgd om lanceringen Noord-Korea
![]()
Secretaris-generaal van de Verenigde Naties Ban Ki-moon heeft zijn zorgen geuit over de lancering van drie raketten door Noord-Korea. Hij sprak in een interview met het Russische persbureau RIA Novosti van een "provocatieve daad''.
Noord-Korea lanceerde de drie raketten voor de korte afstand gisteren vanaf de oostkust. De projectielen belandden in zee. Ban riep het regime in Pyongyang op het overleg te hervatten over het nucleaire programma.
De spanningen op het Koreaanse schiereiland zijn de afgelopen maanden opgelopen. Noord-Korea deed in december een rakettest en in februari een kernproef. Het land dreigde daarna zelfs met oorlog. De laatste weken zwakte de oorlogsretoriek weer wat af.


Noord-Korea stuurt hoge delegatie naar China
![]()
Noord-Korea heeft een delegatie van belangrijke politieke en militaire leiders naar China gestuurd. De afvaardiging staat onder leiding van Choe Ryong-hae, vicevoorzitter van het belangrijkste militaire orgaan in het communistische land.
Waarnemers zien het besluit om de delegatie te sturen als een poging van leider Kim Jong-un om de betrekkingen met zijn belangrijkste bondgenoot te verbeteren. De relatie tussen beide landen is verslechterd door de derde ondergrondse kernproef die Noord-Korea in februari hield. China stemde in met verscherping van de VN-sancties tegen het regime in Pyongyang.
Het Chinese persbureau Xinhua meldt dat het eerste gesprek van de delegatie was met Wang Jiarui, hoofd internationale zaken van de Chinese communistische partij. Eerder deze week liet Noord-Korea de bemanning vrij van een opgebracht Chinees vissersschip. Het vaartuig was begin mei aangehouden op de Gele Zee, die tussen China en het Koreaans schiereiland ligt. Volgens de eigenaar voer het in de Chinese wateren.

Het zal eens tijd gaan worden dat China Noord Korea volledig laat vallen.
