Rick de Bruin
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 3 jul 2007
- Berichten
- 1.325
- Waardering
- 11
welke noten kan je t best eten in de cut??
gr
gr
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

wantLaat staan het aantal vetten, noten zijn sowieso calorierijk!!!
wantLaat staan het aantal vetten, noten zijn sowieso calorierijk!!! Waarom denk je dat je je brood moet cutten tijdens de cut
Als jij een handvol noten gaat nemen wat al gauw 50g is heb je al gauw 25g vetten en 300kcal binnen. Dat wil ik niet op mijn geweten hebben als ik cut.
Als je noten binnen wil krijgen? Gewoon pindakaas met stukjes nooit, ik neem aan dat daar ook wel goed goede van pinda's noten inzitten? Of zijn pinda's niet te vergelijken met noten? Ik dacht dat dit wel een optie zou zijn wanneer ik geen ruimte hebt om nog eens noten bij te zetten, als je 110kg weegt zul je ongetwijveld wel zat ruimte hebben.
Kan ook goed zijn dat ik het fout heb, dan heb ik weer wat geleerd![]()
