AndroidHealthClinic

Ouders..

Niet eens. Maar wil jij beweren dat je je er volstrekt niet in kan vinden wat ik probeer duidelijk te maken? ;):rolleyes: Wacht maar tot je zelf ooit vader bent en je kinderen met iets bezig zijn waar jij niks van af weet en waar vooral veel serieus negatieve dingen over bekend worden gemaakt/aangedikt.
Was ook maar een geintje bro ..en kids heb ik ook al, en ik had niet zo gereageerd tegen mn zoons
Snap wel wat je bedoeld te zeggen, iets wat thuis niet sociaal geaccepteerd wordt moet je dan ook gewoon laten. Daarnaast weten zn ouders waarschijnlijk de balle ervan behalve wat er in de media over gezegd wordt, wat 80% onzin is. Denk dat beide kanten er wat van zullen leren. Had zn pa geweten hoe AAS daadwerkelijk in elkaar zitten had hij niet zo gereageerd. Maar feit blijft dat TS natuurlijk te jong en te dom is bezig geweest met deze middelen.
 
Was ook maar een geintje bro ..en kids heb ik ook al, en ik had niet zo gereageerd tegen mn zoons
Snap wel wat je bedoeld te zeggen, iets wat thuis niet sociaal geaccepteerd wordt moet je dan ook gewoon laten. Daarnaast weten zn ouders waarschijnlijk de balle ervan behalve wat er in de media over gezegd wordt, wat 80% onzin is. Denk dat beide kanten er wat van zullen leren. Had zn pa geweten hoe AAS daadwerkelijk in elkaar zitten had hij niet zo gereageerd. Maar feit blijft dat TS natuurlijk te jong en te dom is bezig geweest met deze middelen.
:thumb: Vind het hele verhaal van door de medische onderzoeksmolen halen ook overdreven, maar je kan die mensen er niet op aankijken dat ze het uiterste willen ondernemen om de boel te onderzoeken en evt 'gevolgen' zo goed mogelijk in kaart te brengen. Moet je natuurlijk ook vooral bij die huisartsen van tegenwoordig zijn, die weten tegenwoordig steeds meer!... uhum. :suicide:
 
Mijn ouders hadden een hele tijd terug ook mijn spullen gevonden, gebruikte toen Deca en test , toen ging mijn vader het op internet opzoeken en kwam met verhalen aan dat ik sla olie injecteerde in mijn lichaam Toen alles uitgelegd en ik kan nu gewoon alles open en bloot laten staan en hgh en spul gewoon in de koelkast , dit omdat ik er gewoon open en eerlijk over ben
 
Mijn ouders hadden een hele tijd terug ook mijn spullen gevonden, gebruikte toen Deca en test , toen ging mijn vader het op internet opzoeken en kwam met verhalen aan dat ik sla olie injecteerde in mijn lichaam Toen alles uitgelegd en ik kan nu gewoon alles open en bloot laten staan en hgh en spul gewoon in de koelkast , dit omdat ik er gewoon open en eerlijk over ben
Bij mij was t gewoon van doe je zin maar als er iets mis gaat moet je niet komen janken ben er altijd open over ze weten toch als je iets echt wil dat je het gen bij een vriend ofzo doet dus... Verbieden is geen oplossing imo
 
Ga op je zelf wonen als je vind dat die zo moeilijk doet. Als je dat niet wilt hou je je maar aan de regels van je papi
 
Verbieden is ook geen optie , tegenwoordig gaan ze het dan enkel maar sneller doen
 
Ik weet niet of het enkel om wat orals gaat, of dat we echt spreken over een leuke juice-stack. Dat is denk ik ook niet heel relevant want het is kennelijk iig duidelijk bij ze dat het mogelijk om AAS gaat. Laat ik lekker recht voor zijn raap met de (open?) deur in huis vallen: ik vind je iig een ongelooflijk onvolwassen jongen voor wat je hebt gedaan. Ik weet niet waar ik zou moeten beginnen om je dit uit te leggen. Je hebt je slecht ingelezen (anders was je niet zo snel al begonnen tenzij je van ervaren/deskundigen uit de BB wereld begeleiding hebt gehad en kreten hebt opgevangen wat voor bizarre potentie je wel niet hebt, en dat je hier echt je leven van wil maken), en je hebt alleen maar aan jezelf gedacht in dit hele verhaal. Vooral dat laatste. Je had kunnen en moeten weten dat onwetendheid bij je ouders voor een allergische/anti-reactie zou zorgen indien ze erachter zouden komen, en dat ze zich natuurlijk dan bijzonder veel zorgen gaan maken en een hoop willen uitzoeken enzo. Dit komt deels voort uit hun onwetendheid, maar laten we nu niet hen van fout gedrag gaan betichten. Zij zijn de afgelopen 19 jaar bezig geweest met jou goed op te voeden in de best mogelijke gezondheid en andere omstandigheden, en voor hun speel je nu potentieel met je leven. Laten we vooral even in het midden laten wat de daadwerkelijke (negatieve) effecten zijn van AAS gebruik, want daar gaat het hier helemaal niet om. Iedereen die zelf in aanraking is met AAS heeft een biased mening in deze situatie en probeert het te nuanceren of te bagatelliseren, maar vraag 100 willekeurige ouders met kinderen in de puber-fase of net daarna, en zij weten precies wat voor stres zij al die jaren hebben gehad m.b.t. gezondheid van hun kinderen, of het wel goed met ze gaat, het proberen goed op te voeden en de juiste normen/waarden mee te geven, en ga zo maar door. Het is wat dat betreft jammer dat er hier waarschijnlijk weinig ouders te vinden zijn die verder niet in de BB/AAS wereld zitten, om jou wat beter uit te kunnen leggen wat voor gevoel dit bij hen op zou wekken.

Je bent gewoon een lul dat je hier niet over na hebt gedacht en op zijn minst hebt gewacht totdat je uit huis zou zijn (alleen al om dit hele scenario je ouders voor te behoeden, om het nog maar niet te hebben over dat je gewoon echt te jong bent en dat de negatieve risico's dan alleen maar groter zijn). Iedereen die hier jouw gebruik probeert goed te praten of je wijst op je zelfstandigheid als volwassene en dat je het allemaal vooral lekker zelf moet weten en nergens aan hoeft mee te werken, je gear moet terugeisen en blah, die snappen helemaal niet waar het hier daadwerkelijk om gaat. Jammer is dat. Het gaat hier namelijk nu om jouw ouders, en met wat voor ongelooflijke stres, onrust, en onzekerheid je hen hebt opgezadeld. Helemaal los van of dat al dan niet (on)terecht/(mis)plaatst is. Even een heel zwart-wit voorbeeld, maar zoals het wel is: als om wat voor reden dan ook je ooit in je leven nog medische sheit te verduren krijgt, of dat nou hart/vaatziekte achtige zaken zijn of bijv. kanker (ja ja, even volstrekt doemscenario denken), dan kan je er dus van op aan dat je ouders dit altijd zullen linken aan je AAS gebruik op je (te) jonge leeftijd. En nogmaals, even helemaal los van of dit misplaatst/onterecht zou zijn. Dit is waar je hen nu mee opzadelt namelijk, en ik vraag me af of dat je het ze ooit kan bijbrengen dat het allemaal niet zo zwart-wit is (voor hen voornamelijk zwart nu) als ze denken.

Jij hebt het risico genomen om dit vanuit je ouderlijk huis te gaan ondernemen, dan moet je nu ook op de blaren zitten en een grote jongen zijn en nu in het belang van je ouders het naar behoren 'oplossen'. Ik vind oprecht dat je het moreel verplicht bent er alles aan te doen om je ouders zoveel mogelijk gerust te stellen en ze met dit soort zaken nooit meer lastig te vallen. Dat, of je moet ze zover krijgen dat je er juist heel open in kan zijn en dat ze dat een plaats kunnen geven. Maar het gaat hier met name om de zorgen en stres die je ze bezorgd, want dat is waar het hier om gaat. Als dat betekent dat je tot in den treure gesprekken moet hebben om ze tot in details uit te leggen hoe het zit, jouw 'kennis' te delen en alles te 'nuanceren', je mee moet werken aan onderzoeken wat zij willen etc., dan zou ik dat inderdaad maar gewoon doen. Dan vinden er misschien hier mensen mij een homo, een jankerd, of dat ik nu ongelooflijk van de toren blaas en overdrijf, maar dat is dan hun onbegrip, onvolwassenheid en egocentrisme. Schets dit verhaal aan 1000 ouders en ze zullen er (nagenoeg) allemaal slapeloze nachten van hebben, ongelooflijk veel zorgen en stres door krijgen en weet ik wat.

Ik zou maar eens goed nadenken over hoe dit voor hen is namelijk. En als je dan een echte vent bent, dan pak je dit op de juiste manier aan waar ZIJ iig het meeste aan hebben. Dat je zelf over 5 jaar uit huis gaat en lekker door kuurt moet je helemaal zelf weten. Nogmaals, verlies nu niet uit het oog waar het daadwerkelijk om gaat. Het gaat hier namelijk om de zorgen en stres van je ouders, en de impact op hun. Niet om of jij in je recht staat zelf te bepalen of je je met AAS bezig wilt houden.

Sterkte iig en veel wijsheid toegewenst, hopelijk komt het allemaal goed!


Helemaal mee eens !! Is zeker een grote impact voor zijn ouders, dat verdienen de ouders niet.
 
Ben blij dat ik een open en moderne opvoeding gehad heb, wat een overdreven gedoe, je bent geen kind meer ondanks dat je wel te vroeg begonnen bent.. ga eens met je ouders op de bank zitten en een docu als "better faster stronger" kijken, word alle onzin uit de media ontkracht en kunnen jullie erna een gezond gesprek voeren ipv dit overhitte azijn gezeik van een overbezorde vader
 
Als mijn zou ontdekken dat ik stiekem AAS zou doen terwijl ik bij hem in huis woonde, zou hij zijn voet in mijn reet stoppen en mij eruit schoppen.
Gelukkig woon ik op mezelf.

Ik leef met je mee broeder, sterkte!
 
Ben blij dat ik een open en moderne opvoeding gehad heb, wat een overdreven gedoe, je bent geen kind meer ondanks dat je wel te vroeg begonnen bent.. ga eens met je ouders op de bank zitten en een docu als "better faster stronger" kijken, word alle onzin uit de media ontkracht en kunnen jullie erna een gezond gesprek voeren ipv dit overhitte azijn gezeik van een overbezorde vader
18 jaar en kuren is nou ook niet echt wat ik mijn kinderen graag zie doen. En kijkend naar de algemene kennis van mensen op dit gebied kan ik me best voorstellen dat zijn pa niet blij is.
 
Je pa is nog lief. Als ik dat bij mijn zoon van 18 zou vinden had hij een paar klappen gekregen.
 
En zo vinden de contra-anabolen mensen ook deze post... >>
 
Ik ben er niet tegen. Maar wel als je pas 18 bent. En gelijk naar de makkelijkste weg grijpt.
Denk dat de vader van jay cutler etc blij zijn dat ze het hebben toegestaan ^^ het is een persoonlijke keuze de gemiddelde 16-18 jarige zuipt zich elk weekend in coma en snuift coke
 
Denk dat de vader van jay cutler etc blij zijn dat ze het hebben toegestaan ^^ het is een persoonlijke keuze de gemiddelde 16-18 jarige zuipt zich elk weekend in coma en snuift coke

Dus omdat de gemiddelde 16/18 jarige zuipt en snuift zijn deze middelen prima?
Je noemt ook wel iemand op Jay Cutler, hoeveel hebben niet de top gehaald, of zijn vroegtijdig overleden, medische problemen en noem het maar op, allemaal dingen die je op je 16/18 denkt te kunnen overzien maar het niet kan.

Dat je dit moet verstoppen voor je ouders zegt al genoeg.
 
Dus omdat de gemiddelde 16/18 jarige zuipt en snuift zijn deze middelen prima?
Je noemt ook wel iemand op Jay Cutler, hoeveel hebben niet de top gehaald, of zijn vroegtijdig overleden, medische problemen en noem het maar op, allemaal dingen die je op je 16/18 denkt te kunnen overzien maar het niet kan.

Dat je dit moet verstoppen voor je ouders zegt al genoeg.
Ik verstop niets en ben er heel open over word dagelijks over gesproken ,
Denk je echt dat aas erger ja dan coma zuipen en een hoop party drugs? Kerel dit is wat de media je wijsmaakt zolang je het verantwoord doet herstel je zeker.
Hoeveel mr Olympia's zijn er gestorven op 50jaar? 1 en dan nog door ouderdom als je met insuline gaat zitten klooien loop je een hoger risico maar kijk eerst eens hoeveel doden er vallen per jaar aan alcohol tegenover aas
 
Aas blijft een persoonlijke keuze ik word liever 50jaar en men doel bereikt of geprobeerd het te bereiken ipv 80 jaar worden aftellen tot je dood valt en twijfelen van Hmm wat als ik toch voor men droom gegaan hoe ver was ik dan gekomen.
Het is het een of t ander natuurlijk alchohol etc en aas combineren ben je gewoon een idioot .
En imo zijn diureticS als clen , dnp enzovoort veel gevaarlijker dan AAs zelf.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven