AndroidHealthClinic

RE-UP- E-book: Anatomische benadering

kga het ook ens downen, merci !
 
tnx
had het boek geleend van een kameraad om eens te lezen
prachtig boek btw en nu heb ik ze ook :D
greetz
 
die ga ik ook eens ff bekijken. tnx.:lifter:
 
Mooi boek, uitgeprint in hoge kwaliteit en gebundeld. :thumbup: (was wel 3 uur printen, maar dan heb je ook wat.)
 
Dit boek beweert dat je binnenkant borst kunt trainen.
 
[Afbeelding niet meer beschikbaar]


Gaat over de cable crossover.
 
Dus oefeningen die meer geconcentreerd zijn op de binnenkant van je borst bestaan niet? Wat met mensen wiens binnenkant niet zo ontwikkeld is? Is dit dan genetisch bepaald?
 
Rabbit zei:
Dus oefeningen die meer geconcentreerd zijn op de binnenkant van je borst bestaan niet? Wat met mensen wiens binnenkant niet zo ontwikkeld is? Is dit dan genetisch bepaald?
De meeste beweren hier inderdaad dat dat niet gaat en dat het dus allemaal genetisch bepaald zou zijn. Alleen ik ben er nog niet 100% van overtuigd :D
 
En die beweren dan ook zeker dat als je je stang smaller pakt bij het benchen je alleen meer nadruk legt op je triceps en niet op de binnenkant van ke borst zeker?
Mwah, ik blijf gewoon verderdoen hoe ik bezig was hoor en die monstertriceps die ik ervan krijg is mooi meegenomen :D
 
Zeer goed boek , thx
 
Terug
Naar boven