MuscleMeat

Sticky Roelly Winklaar

Huge!
Kuiten kunnen beter kan aan de foto liggen.
 
Bizar groot
 
Leuk dat zijn fans hem blijven steunen, maar het is natuurlijk over met Roelly als professionele BB'er...:rolleyes:
Walgelijke gut. Gyno. Nooit maar dan ook nooit in de benodigde conditionering op het podium. Hij gaat nooit meer een top classereing draaien op een grote show!

Do you even William Bonac?
 
roelly is volgens mij de enige die op kan tegen de armen van phil, vind hem verder ook niet mis, maar inderdaad zijn buik is zwak, en gyno natuurlijk. maar is niet zo dat de rest van het prof podium daar geen last van heeft
 
Nee al heel lang niet meer
 
Ruzie over geld, ja als de roem komt vervalt de vriendschap
 
Roely

:rolleyes:;)

Roely.jpg
 
7 maanden zwanger? :D
 
hahaha :D
 
Een echte buikenbuilder
 
Laat die man zich ook even ontspannen, netzoals ze buikie :)
 
My kids told me yesterday that my ‪#‎arms‬ are to small So in the gym today i had a challenge between me and the ‪#‎mirror‬ and my Cuzz @ishudfeo took the pictures. @bsnsupplements @teamwinklaar @nebbia_fitness @nebbia_usa

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 

ik wist dit zelf ook niet, dus even wat gegoogeld en kwam onderstaande tegen:

Revu zei:
(...)Wat ze eraan overheeft gehouden is een keiharde attitude. Niet fucken met oma.
Hoewel ze haar atleten verzorgt met de toewijding van een moeder, eist ze wel de respect die ze daarvoor verdient.
Zo nam Roelly Winklaar haar strakke regime minder serieus na zijn succes.

Iets wat niet onopgemerkt bleef door de bodybuild-wereld. Zijn conditie ging achteruit en hij zag er vermoeid uit.
Winklaar wees de beschuldigende vinger naar oma. Oma’s reactie daarop is helder:
‘Naar de buitenwereld houdt hij de schijn op dat hij heel loyaal is, maar achter de schermen is dat totaal niet zo.
We waren heel erg close: als moeder en zoon. Totdat ik door hem werd besodemieterd. En wie me belazerd, kan zijn spullen pakken.
Diegene hoort niet meer bij mijn familie.’

bron: http://revu.nl/nu-in-revu/fucken-oma/
 
This gonna be gut
 
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
ik wist dit zelf ook niet, dus even wat gegoogeld en kwam onderstaande tegen:



bron: http://revu.nl/nu-in-revu/fucken-oma/

Ja maar wie heeft nu wie belazerd ???? Het blijf bijzonder dat een coach met zoveel mensen ruzie heeft.???
Ja als je van Gaal heet en veel kampioenen hebt gemaakt kan het misschien, maar als je er ooit door veel geluk eentje op het podium heb gezet, dan vraag je je toch af waar komt die attitude dan vandaan, niet van de prestaties die geleverd zijn.
Na Roely niks, maar wel veel gedoe verhalen en ruzie.;)
 
Terug
Naar boven