Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
middelomvang is toch vrije goeie indicator?
Als die toeneemt lijkt me dat je vet % ook gestegen is?
Per kilo lichaamsgewicht, dat kan dus aardig aantikken.
Suikers zijn hier inderdaad de sleutel maar dan vooral de invloed op de stofwisseling zelf. Bij de pindagroep ging de stofwisseling omhoog, bij de snoepgroep niet.
http://vimeo.com/7665681/l:transcoded_email
---------- Toegevoegd om 19:07 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 19:04 ----------
Nee dat kan niet... je kan geen kcal uit poepen zeg maar.
Anders noem je dat diarreee![]()
Bedenk me trouwens ook dat iedere gram aan Kh ook nog eens zo'n 4gr water bind.(vandaar dat waneer je ineens laag in KH je de erste dagen als een gek gewicht kwijtraakt)
Iedere gram aan extra KH betekend dus 5gr gewichtwinst. Als je dan die 20Kcal/kg LG omrekent naar iemand van 80 kg dan pak je al bijna 2kg aan extra lichaamsgewicht?
Echt dus zo'n onderzoek waarbij je alles moet lezen om de uitkomst te kunnen plaatsen.
Als je vet (massa) aanzet zal dat in principe over je hele lichaam zijn dus ook op je buik. Echter als je alleen spieren aan zou zetten zal je buik ook meer naar voren komen terwijl je vet% niet stijgt, massa verplaatst massa.
