Armyofone92
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 18 feb 2015
- Berichten
- 514
- Waardering
- 79
- Lengte
- 1m84
- Massa
- 98kg
- Vetpercentage
- 8%
Neen, ik verwacht geen wonderen van Tren en al helemaal niet dat ik van 15 % ineens drop naar 7-8 % door AAS. Ik train al lang genoeg om te weten dat de key voeding en training is. Ik heb me om die reden ook meer verdiept in voeding en training dan AAS. Vandaar dat ik deze post heb geplaatst om te vragen wat jullie ervaringen zijn.
En ja, 70 KG klinkt misschien weinig maar ik ben dan ook niet zo lang. Ik hoef dan ook niet 80/85 kg shredded te zijn. Vandaar mijn opmerking over dat ik geen Franco Columbo wil zijn want die gast is ook mijn lengte en stond droog op 90kg. Dat hoeft voor mij niet.
Daarnaast heb ik een half jaar geleden een bulkkuur gedaan wat resulteerde in een hoge BF. Ik was toen 80KG en had een BF van rond de 20/23 %. Ik wil dat niet weer meemaken.
Op welk bf stond je voor je begon aan je kuur en hoeveel woog je ?
