- Lid sinds
- 9 mei 2004
- Berichten
- 18.657
- Waardering
- 14
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik ben voor.roxxe zei:wat is je oplossing big dbc?
nog een wereldoorlogje om de wereld te zuiveren van die achterlijken?
haha DBC01 zei:Zeg dat maar niet Corazon. Voor je het weet wordt je uitgemaakt voor Demoniseer-man.
Géén kritiek meer mogelijk wat betreft onze Spiertje, op Moslimstaten en verder álles wat ermee te maken heeft, die arme mensen hebben niks verkeerd gedaan en dit tekenfilmpje is het bewijs: Ze zijn alleen maar zielig toch Spier?
Intussen al GEKEKEN NAAR HET FILMPJE Spier of lul je nog steeds over Moslims in het algemeen? Dit topic gaat over het filmpje.
. Denk even na wat hebben we met die oorlogen tot nu toe voor elkaar gekregen? (behalve dat Saddam van de troon is)D. zei:

Corazon zei:Ja ach ik begrijp spiertje ook wel hoor, hij is gewoon geirriteerd door alle negatieve uitspraken die hier worden gedaan over buitenlanders (soms wijze woorden, maar soms ook achterlijke uitspraken) en op dit moment ben jij even de zondebok DBC.
Je moet begrijpen dat het niet leuk is om als allochtoon al die ongenuanceerde meningen te horen door mensen die er soms niks vanaf weten. Vooral als je zelf een allochtoon bent die alles goed doet. Hoe zou jij je voelen als je na al je moeite om jezelf aan te passen je inmiddels niet meer geaccepteerd wordt door je eigen volk omdat je te 'verkaasd' bent en dat je er ook nog achterkomt dat je niet geaccepteerd wordt door Nederlanders door wat ze op tv zien en doordat ze lastiggevallen zijn door een paar k*tkinderen. Dan ga je jezelf afvragen: waar doe ik het nog voor?

Homer17 zei:Spiertje en Corazon :
Zeik niet vrouwtjesHet is toch niet persoonlijk op jullie bedoeld of wel?
Vind het zo zielig he, een beetje "gepest" voelen door wat dudes op i-net
ik ga me zeker niet stressen om mensen op het forum. Cortisol zorgt voor spierafbraak namelijk. En discussies moeten er zijn toch? Als iedereen hier elkaar maar napraat: ja man k*t allochtonen allemaal schoriemorie..tja dan is het ook niet leukJe moet begrijpen dat het niet leuk is om als allochtoon al die ongenuanceerde meningen te horen door mensen die er soms niks vanaf weten. Vooral als je zelf een allochtoon bent die alles goed doet. Hoe zou jij je voelen als je na al je moeite om jezelf aan te passen je inmiddels niet meer geaccepteerd wordt door je eigen volk omdat je te 'verkaasd' bent en dat je er ook nog achterkomt dat je niet geaccepteerd wordt door Nederlanders door wat ze op tv zien en doordat ze lastiggevallen zijn door een paar k*tkinderen. Dan ga je jezelf afvragen: waar doe ik het nog voor?
eduardjanssen zei:Wat een onzin, je hebt je maar gewoon aan te passen.
Kom niet aan met "ow het is een allochtoon dus moet hij zich maar aanpassen?"
Dit geldt voor een ieder die zich niet weet te gedragen. Het is makkelijk te zeggen "waar doe ik het voor laat ze barsten" maar dat is dus aan jezelf en dan wordt je ook zo'n k*t buitenlandertje in de maatschapij's ogen.
En terecht!
En als je je normaal gedraagt dan is er niets aan de hand. Ja als je in de stad loopt zullen mensen zeggen "daar loopt er weer een". Ja zowat, mensen met een kaal hoofd hebben dat ook. Brede kerels krijgen ook ongenuanceerde meningen voor het hoofd gegooit, verander jij daardoor? Ik niet, ik ben wie ik ben en verander niet door wat een ander van mij denkt of zegt.
beetje rare manier van redeneren is dat.Je zegt dat kale mensen dat ook hebben en zelfs brede mensen...dit keur ik evenveel af! Alleen omdat mensen vooroordelen hebben op kale mensen is het ineens goedgekeurd om het ook te hebben op buitenlanders beetje rare manier van redeneren is dat.
eduardjanssen zei:Ja achterlijk mag je het vinden vind ik ook.
Aanpassen eigen keus? Zou het niet moeten zijn. Kijk naar andere landen waar ze een hard beleid hebben daar hebben ze lang niet zoveel last als dat ze hier hebben. Voor een ieder he!
Je zet jezelf graag in een hokje, je bent niet meer of minder dan een kale of een breed persoon. Je bent toch hier, je wilt toch hier horen? Daarom pas je je aan, stop dan ook met dat gebuitenlander!
je begrijpt me wel denk ik)eduardjanssen zei:Wat kan jouw dat schelen? Doe je ding, zorg dat je geen last bezorgt. En most of all zorg dat je een baan hebt.
nee ik begrijp jeDBC01 zei:Net een Turkse pizza gegeten, zalig, uit een volbloed Turkse snackbar.
Kennen mij niet bepaald als een opruier of rascist, integendeel, maar wat ze wel weten is dat ik m'n mond niet zomaar hou, ook niet als ik van demoniseren wordt beticht.![]()
... als je het puur voor de discussie doet heb ik er niets tegen je berichtjes en vind ik ze juist goed (want ze zorgen zeker voor discussies)
