Scarface17
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 13 nov 2012
- Berichten
- 2.820
- Waardering
- 1.140
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Inhaker op de uitspraken die Johan altijd doet wanneer er geen VI (meer) op tv is? ''RTL7 heeft vast nog wel wat oude politie uitzendingen of James Bond films liggen''
Peter R. de Vries denkt niet dat hij te vaak op televisie te zien is | NU - Het laatste nieuws het eerst op NU.nlPeter R. De Vries: De Raadkamer, het nieuwe SBS6-programma van de misdaadjournalist, is donderdagavond voor het eerst op televisie te zien. Peter R. de Vries denkt niet dat hij door deze talkshow te veel op televisie te zien is. "Als de producenten genoeg van me hebben, dan stoppen ze wel met me bellen. Maar dat doen ze niet."
Wat dat betreft was/is het wel een echte vakman inderdaad. Dat moet ik 'm meegeven. Over Peter als talkshow gast deel ik wat Arminius zegt. Daarnaast vind ik dat hij sommige periodes wat te vaak aanschuift bij talkshows.Volgens mij ben ik een van de weinige mensen in Nederland die Peter R wel een baas vindt. Komt wel voornamelijk door zijn programma van vroeger. Hij heeft daarin echt mooie dingen belicht en zaken uitgezocht.
Dubieus in welke zin?Het probleem met Peter is dat hij het morele geweten van Nederland wil zijn, terwijl hij zelf een nogal dubieus verleden heeft.
