Fitness Seller

Sticky TV Gids

Laat gewoon je posts eens staan
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #1.322
Dat wijf is tegenwoordig pornoster.
 
Wie?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #1.325
Wat zou Otto doen?

Niet met een regenboogvlag door de straat paraderen in ieder geval. :emo:
 
Otto zou zich niet met zo iets triviaals in laten
 
Theroux op 3
 
Bloedbad in bioscoop centraal in Zembla(2018)

  • 17 januari 2018, 21:15 - 22:00 uur
  • 2.png
    NPO 2


INFORMATIEF Voordat James Holmes in 2012 in een bioscoop twaalf mensen doodschoot, was hij nooit gewelddadig. Wél bezocht hij vier maanden voor zijn daad een paar keer een psychiater. Maakten medicijnen van deze patiënt een moordenaar? Zemblazoekt het uit.


Op 20 juli 2012, tijdens de première van de Batmanfilm The dark knight rises opent de 24-jarige Amerikaan James Holmes het vuur op het bioscooppubliek in Aurora in de staat Colorado. Hij richt een gruwelijk bloedbad aan. Deze documentaire van Zembla gaat nader in op de mogelijke achtergrond van dit drama.

Antidepressivum
Er vallen twaalf doden en bijna zestig gewonden. Maar vóór deze rampzalige gebeurtenis is Holmes nooit gewelddadig geweest. Wél bezocht de student vier maanden voor zijn daad een paar keer een psychiater. Hij was in een neerwaartse spiraal geraakt en kreeg een antidepressivum voorgeschreven. De BBC onderzocht of het mogelijk is dat medicijnen, voorgeschreven door een arts, zulke ernstige bijeffecten hebben dat een patiënt moorddadig wordt.

Twaalf keer levenslang
Het schietincident waarbij James Holmes in 2012 twaalf mensen vermoordde, staat niet op zichzelf. Met enige regelmaat schrikken soortgelijke drama's Amerika op. In deze BBC-documentaire wordt vastgesteld dat de meeste van de moordenaars na hun daad zelfmoord plegen of door de politie worden gedood. Holmes overleefde het. Hij werd veroordeeld tot twaalf keer levenslang plus 3318 jaar opsluiting. Professor David Healy onderzocht Holmes psychisch. Maar hij is niet als deskundige gehoord in de rechtszaal. Healy zegt dat de moordpartij nooit was gebeurd als Holmes niet aan de medicijnen had gezeten.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #1.329
kHracpI.jpg


#Swag
 
Was dat niet Bert Woudenberg op 2? :lol:

 
Zijn onderkin was wel gegroeid. Als hij het was.
 
Ja, is hem. Wat zei hij ook al weer? Was bang dat terroristen achter hem aanzaten ivm 9/11?
 
Geen idee, zijn onderkin leidde teveel af. :roflol: Beeldbuis als achtergrond aan.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #1.337
Ik was het brein achter Sandy Hook. :)
 


20.30 Moonraker :lol:
 
Terug
Naar boven