XXL Nutrition

Verenigde Staten

Eeum, het punt is dat Obama die landen heeft geindentificeerd als landen waar bepaalde restricties op gezet warden, er claimt niemand dat obame een drastische ban zoals trump deed, trump is gwn een stuk stricter, hut punt is dat dit war torn countrys zijn waar potentieel terroristen van naar de US kunnen komen, en toen Obama president was, was er geen heronganisering aan de gang van de intelligenceservices, de ban is maar een tijdelijke ban tot dit compleet is.
typ maar gewoon engels, want dit kan ik echt niet lezen.
 
:roflol::roflol::roflol: Get Rekt

 
Eeum, het punt is dat Obama die landen heeft geindentificeerd als landen waar bepaalde restricties op gezet warden, er claimt niemand dat obame een drastische ban zoals trump deed, trump is gwn een stuk stricter, hut punt is dat dit war torn countrys zijn waar potentieel terroristen van naar de US kunnen komen, en toen Obama president was, was er geen heronganisering aan de gang van de intelligenceservices, de ban is maar een tijdelijke ban tot dit compleet is.
Als je het zou lezen, zou je weten dat het geen reactie is op jou, maar op Trump die beweert dat Obama identiek hetzelfde deed met Irak in 2011.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.947
Mexico waarschuwt zijn staatsburgers in de VS na deportatie landgenote
Mexico waarschuwt Mexicaanse staatsburgers die in de Verenigde Staten wonen om 'extra voorzichtig' te zijn, nadat een uit Mexico afkomstige vrouw na meer dan 20 jaar de VS werd uitgezet.

Volgens het Mexicaanse ministerie van Buitenlandse Zaken illustreert de zaak van Guadalupe Garcia de Rayos 'de nieuwe realiteit' voor immigranten onder president Donald Trump. De nieuwe president heeft het niet op immigratie: hij tekende een decreet dat mensen uit zeven moslimlanden moest weren. De presidentiële maatregel richtte zich ook op immigranten zonder verblijfsvergunning die een strafblad hebben. Zij moeten sneller worden uitgezet, aldus Trump. In totaal wil hij de komende jaren tot wel 3 miljoen illegale immigranten met een strafblad deporteren.

De 36-jarige Guadalupe Garcia de Rayos, moeder van twee in de VS geboren kinderen, heeft zo'n strafblad. In 2009 gaf de vrouw, die geen geldige werkvergunning heeft, toe dat ze vervalste papieren had gebruikt om een baan te kunnen krijgen. In 2013 kreeg ze te horen dat ze het land uitgezet zou worden, maar dankzij nieuw beleid van de toenmalige president Barack Obama mocht ze toch blijven. Obama had besloten dat immigranten zonder papieren die al op jonge leeftijd naar de VS waren gekomen, niet zouden worden teruggestuurd naar hun land van herkomst.

De vrouw had vorige week een routinegesprek bij de immigratiedienst en kreeg plots te horen dat ze alsnog het land moest verlaten.

'De zaak van mevrouw Garcia de Rayos illustreert de nieuwe realiteit voor de Mexicaanse gemeenschap in de Verenigde Staten, die te maken krijgt met de meest extreme implementatie van immigratiecontrole', aldus het Mexicaanse ministerie in een verklaring. Mexicanen die in de VS wonen, wordt geadviseerd om contact te houden met een Mexicaanse consulaat, mochten ze hulp nodig hebben. Ook wordt aangeraden om noodplan te hebben, in het geval van een abrupte en onverwachte deportatie naar Mexico.

Bij Garcia de Royas' gedwongen vertrek uit het gebouw van de immigratiedienst in de stad Phoenix, probeerde een groep demonstranten de auto waarin ze zat tegen te houden. De politie arresteerde zeven demonstranten. Donderdag werd ze door de immigratiedienst naar de Mexicaanse stad Nogales gebracht.

In de VS wonen zo'n 11 miljoen immigranten zonder verblijfsvergunning.
Honderden arrestaties bij razzia's tegen mensen zonder papieren in VS
Bij razzia's in minstens zes Amerikaanse staten zijn honderden immigranten zonder geldige verblijfsvergunning opgepakt. Dat meldde de krant The Washington Post gisteren (plaatselijke tijd) op gezag van immigratieautoriteiten. Het zou de grootste actie van die aard zijn sinds president Donald Trump op 26 januari besliste harder op te treden tegen illegale immigratie.

Volgens het krantenbericht waren de razzia's officieel gericht tegen mensen die strafbare feiten hadden gepleegd, maar werden ook migranten zonder strafblad opgepakt.

De immigratieautoriteiten bevestigden dat er acties waren in Atlanta, Chicago, New York, de regio Los Angeles, North Carolina en South Carolina. Het ministerie van Binnenlandse Veiligheid zei dat het enkel om routinecontroles ging.

Volgens schattingen leven ongeveer 11 miljoen mensen zonder de vereiste verblijfsdocumenten in de Verenigde Staten.
 
Ik wist helemaal niet dat Trump geen handjes kan schudden.



 
Is gewoon om dominant over te komen wsl.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.952
Minstens zes Patriots weigeren Trump te ontmoeten
De traditie wil dat de kampioenen van de grote Amerikaanse sporten door de president in het Witte Huis ontvangen worden. Nu Donald Trump daar de plak zwaait, ziet het er echter naar uit dat heel wat sporters voor de eer zullen bedanken.

De New England Patriots, die zich afgelopen zondag in een sensationele Super Bowl tot kampioen in het American Football kroonden, worden de eerste sportieve genodigden in Trumps ambtswoning. Al zes spelers hebben echter gezegd hun kat te zullen sturen en wellicht volgen er nog. Martellus Bennett, Devin McCourty, LeGarrette Blount, Chris Long, Dont'a Hightower en Alan Branch hebben alvast geen zin in een bezoek aan het Witte Huis, waar ze zich 'niet welkom' en 'niet geaccepteerd' voelen.

De drie grootste namen van de club - eigenaar Robert Kraft, trainer Bill Belichick en quarterback Tom Brady - zien de trip naar het Witte Huis alleszins wel zitten. Zij spraken tijdens de verkiezingstrijd immers openlijk hun steun uit voor Trump.

252Fs-media-cache-ak0.pinimg.com%252Fcustom_covers%252F216x146%252F447123137943892175_1441703934.jpg
 
die tweet over zijn dochter dan, wat een rare kwibus is het toch:roflol:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.958
Trump verdedigt uitwijzing van delinquenten zonder papieren

Donald Trump heeft vandaag de eerste uitwijzingsoperaties van zijn presidentschap verdedigd, gericht tegen mensen zonder papieren die als criminelen of delinquenten geboekstaafd zouden staan. De uitwijzingen lokten protest uit van de linkerzijde en in migrantengemeenschappen.

De voorbije week werden in steden als Los Angeles, New York, Chicago en Austin honderden mensen zonder papieren opgepakt en uitgewezen bij simultane operaties van de douane- en immigratiedienst ICE (Immigration and Customs Enforcement), die gespecialiseerd is in het terugbrengen van clandestiene migranten naar de grens.

De federale autoriteiten maakten niet bekend hoeveel mensen precies opgepakt werden. Maar talrijke Democratische verkozenen vroegen rekenschap aan de regering, omdat ze vrezen dat bij de razzia's ook mensen zonder strafblad werden meegenomen.

Het Witte Huis zei vandaag dat de operaties van de afgelopen week breder waren dan die van de regering-Obama onder de naam Operation Cross Check. Stephen Miller, een adviseur van Donald Trump, lichtte op de zender Fox toe dat "op bevel van de president controleoperaties op immigratie gelanceerd werden die veel ruimer en strenger zijn". Hij preciseerde dat "het klopt dat de Cross Check-operaties elk jaar gehouden worden. Maar dit jaar hebben we nieuwe en belangrijkere maatregelen genomen om delinquente buitenlanders uit te wijzen."


 
Principes? Welke principes?
Na thuiskomst gauw weer tegen Donald Trump marcheren he meisjes?



Laat dat tuig lekker daar blijven.
 
Terug
Naar boven