AndroidHealthClinic

Verenigde Staten

Hahaha Making America great again... hoe ga je dat doen wanneer je de grote bedrijven in de VS in adviesraad krijgt om ze daarna weg te jagen met het gedrag wat je tentoonspreidt. Uiteindelijk is de faal het grootst wanneer je eerst nog stoer op twitter plaatst dat je ze niet nodig hebt en zo andere gaat vinden om de vacante posities te laten opvullen om niet veel later het hele propaganda plan te moeten beëindigen.



 
De faal is ook groot als je eerst nog stoer een impeachment topic aanmaakt, maar vervolgens hier maar je onzin gaat posten omdat je impeachment niet door gaat en niemand je topic leest.
 
Laatst bewerkt:
je zou denken dat een SP'er een president die de grote bedrijven in het harnas jaagt wel zou kunnen waarderen.
 
Feit dat er in USA zo veel commotie is rondom de uitspraken van Trump geeft toch wel aan hoe ver ze daar met het hoofd in het zand zitten. En de volkskrant, haha, tja dat wordt toch niet echt gelezen meer.
 
Ik zit die hele persco te kijken en ik snap echt niet waar die hele ophef vandaan komt. Hij geeft gewoon goede duidelijke antwoorden en verdedigt zichzelf goed.



De uitspraak op 17:16 verwoord het prima.
 
Laatst bewerkt:
Feit dat er in USA zo veel commotie is rondom de uitspraken van Trump geeft toch wel aan hoe ver ze daar met het hoofd in het zand zitten. En de volkskrant, haha, tja dat wordt toch niet echt gelezen meer.
208.000 likes op fb voor de Volkskrant.
 
5kyyUw7l.jpg


:roflol: Dode bomen.
Digitaal gaat het wel beter.
Een groeiend aantal mensen neemt een digitaal abonnement op een krant. Maar dat compenseert niet de daling van het aantal papieren abonnees. In 2016 daalde de papieren oplage van de Nederlandse kranten nog eens met 5 procent tot 2.343.518. Dat zijn er twee miljoen minder dan rond de eeuwwisseling.
 
Die persconferentie :roflol:

Ik kan er zo van genieten
 
  • Like
Waarderingen: mat
De faal is ook groot als je eerst nog stoer een impeachment topic aanmaakt, maar vervolgens hier maar je onzin gaat posten omdat je impeachment niet door gaat en niemand je topic leest.
Ik wil de twitter posts best voor je verwijderen als ze je zo storen.
 
  • Like
Waarderingen: mat
vbb
 
Laatst bewerkt:
Is de volkskrant weer niet goed.. welke bron moet ik dan gebruiken, Breitbart?
 
Als je de volkskrant gebruikt als bron ben je een linkse hippie, feminist, communist, sjw en ondersteun je genderneutraliteit, antifa, blm, hillary, de sp, maduro, mao, stalin en pol pot volgens de dbb experts
 
Demoniseermachine draait op volle toeren

In Charlottesville zagen we het bonte circus van politieke en rassenideologen - van blank tot zwart, van links tot rechts, allen met een heilige rechtvaardiging van hun weerzin - die de funderingen van Amerika willen ondermijnen. De oorsprong van het drama lag bij Amerikaanse nazi’s, fascisten, racisten, groepen verdwaasden die in aantallen geen enkele rol spelen maar driftig op zoek waren naar een incident. Ze hadden een demonstratie belegd als protest tegen het verwijderen van een standbeeld van een generaal van de zuidelijke staten ten tijde van de Burgeroorlog.

De media concentreerden zich op deze haters, maar aan de andere kant, door de media onderbelicht, stonden ook haters: de ’antifa’s’. Dit zijn geweld-verheerlijkende antifascisten die hun eigen vormen van ideologische waanzin ontlenen aan het revolutionaire marxisme; deze linkse kolderkoppen hebben zich van de Amerikaanse studentensteden meester gemaakt (we herinneren ons hun Hamburgse kameraden).

Ze sloegen op elkaar in met stokken en knuppels. Vervolgens reed een nazi met een verleden als schizofreen een vrouw dood, en dat was de schuld van Trump, aldus de media en Democratische politici, die deze nieuwe kans om Trump te besmeuren niet wilden missen.

Echt? Heeft Trump zich met sympathie uitgelaten over nazisme of blanke suprematie?

Ook het Nederlandse tv-programma Nieuwsuur besteedde hieraan aandacht. In een gesprek met de conservatieve schrijfster Ann Coulter suggereerde presentator Eelco Bosch van Rosenthal, arrogant achterover leunend achter zijn tafel, dat Trump ’ze in de buurt wil houden’, en daarmee bedoelde hij de nazi’s en fascisten. Echt? Wil Trump, de grootvader van Joodse kinderen die hij liefheeft, jodenhaters in de buurt hebben?

Trump werd al ver vóór Charlottesville behalve vrouwen- en jodenhater ook racist genoemd door de elites van links en rechts; ze verafschuwen hem en dus moest hij worden ’kaltgestellt’. Maar hij was het enige alternatief voor Amerikaanse burgers die het vertrouwen in het politieke proces, èn de media, waren kwijtgeraakt. George Bush bracht Barack Obama voort, en Obama Trump. De brutale en grove showman Trump (van wie ik geen fan ben; net zomin als van Obama) is de reactie op de elite-politiek. Het toekomstbeeld van Amerika wordt bepaald door de culturele en politieke elites in New York, Los Angeles, Washington DC, en dat beeld heeft niets te maken met de werkelijkheid van minstens de helft van de bevolking.

Daarnaast gooide president Obama jarenlang olie op het vuur van rassentegenstellingen, mede door het steunen van de Black Lives Matter-beweging (BLM), een andere groep van revolutionair-marxistisch links.

Sinds 1960 zijn in Amerika meer zwarte mannen vermoord door andere zwarte mannen dan alle doden in alle Amerikaanse oorlogen sinds WOII bij elkaar. BLM heeft het daar niet over; volgens BLM worden zwarte Amerikanen massaal door politieagenten gedood, ook al wijzen de cijfers iets heel anders uit. Het is een gruwelijk feit dat er een continue zwarte burgeroorlog woedt in de Amerikaanse binnensteden - als zwarte intellectuelen dat bespreken, worden ze weggezet als collaborateurs met ’institutioneel wit racisme’.

Bij dit alles ontstond de postmoderne genderproblematiek. De heftige discussies daarover zijn nauwelijks tot Nederland doorgedrongen, ofschoon echo’s doorklinken in het besluit van de Gemeente Amsterdam en de Nederlandse Spoorwegen om de aanspreekvorm ’dames en heren’ te schrappen. Dit debat, waarbij het subjectieve gevoel van een individu over zijn seksuele identiteit, en niet zijn biologie, bepalend is, werd door Hillary Clinton verweven met de problematiek van vrouwenrechten. Vervreemdende chaos was het resultaat.

Trump - in feite partijloos - voelde perfect aan wat er speelde bij Amerikanen die door de politieke en culturele elites in de steek gelaten waren; hij was, zoals historicus Victor Davis Hanson schreef, ’de weerspiegeling van wijdverspreide woede en ontevredenheid over globalisering, interventionistische buitenlandse politiek, Orwelliaanse politieke correctheid, identiteitspolitiek, tribalisme, open grenzen, en een ’Deep State’ die predikt en veroordeelt maar zelf nooit leeft met de gevolgen van de eigen preken.’

De laatste twintig jaar groeiden de blanke onderklassen en nam de werkloosheid dramatisch toe. Wie wil weten wat daar speelt, leze ’Coming apart’ van de erudiete politicoloog Charles Murray, wiens lezingen door antifa’s worden verstoord want hij is natuurlijk ook een racist en fascist.

En hier raken we iets fataals: iedereen die het niet met linkse politiek en linkse media eens is, mag - ook in Nederland - zonder enige indicatie racist en joden- en vrouwenhater worden genoemd. De demoniseermachine draait op volle toeren. Google en Facebook zijn filters aan het bouwen om onwelgevallige (lees: conservatieve en rechtse) meningen weg te filteren, de Nederlandse overheid gaat het totale internet- en telefoonverkeer verzamelen, en in Duitsland zijn er wetten aangenomen om sociale media te dwingen censuur uit te oefenen.

Aan Voltaire wordt de volgende uitspraak toegeschreven: „Ik ben het niet eens met wat u zegt, maar ik zal uw recht om het te zeggen tot de dood toe verdedigen.” We leven in een tijd waarin bijna alle traditionele media dat principe, de hoeksteen van de open en vrije samenleving, hebben verraden.

- Leon de Winter


--------------------------------

 
Laatst bewerkt:
Als Trump het niet doet dan doen anderen het wel voor hem... :thumb:

Techbedrijven pakken extreemrechtse gebruikers aan
Verschillende techbedrijven hebben accounts verwijderd en andere acties ondernomen tegen rechtse extremisten uit Amerika, na de protesten en aanslag in de stad Charlottesville.

Facebook sloot het account van een rechtse extremist die aanwezig was in Charlottesville. De Facebook- en Instagram-accounts van de extreemrechtse Christopher Cantwell zijn niet meer bereikbaar.

Dat zegt een woordvoerder van Facebook tegen persbureau AP. Ook zijn pagina's gesloten die verbonden waren met zijn podcast en de extreme groep waarvan hij onderdeel uitmaakte.

Cantwell werd in de dagen na een flink uit de hand gelopen ultranationalistische demonstratie in Charlottesville bekend door een filmpje van Vice. Daarin beledigde hij bevolkingsgroepen en noemde hij de dood van de overleden demonstrante 'gerechtvaardigd'.

Ook Twitter en LinkedIn hebben accounts verwijderd van gebruikers die betrokken zijn bij de neonazistische site The Daily Stormer. Die site was in de afgelopen dagen al regelmatig offline, omdat hostingbedrijven weigerden de domeinregistratie van de site te verlengen.

Cloudflare
Internetbedrijf CloudFlare weigerde The Daily Stormer bovendien als klant. De site steunde de mars in Charlottesville en plaatste een beledigend bericht over het dodelijke slachtoffer van de aanslag met een auto.

Cloudflare-topman Matthew Prince zegt tegen Gizmodo dat het "algemene beleid" van zijn bedrijf niet is veranderd. In principe kijkt Cloudflare niet naar de inhoud van sites die worden beschermd. Volgens Prince heeft hij in dit geval toch actie ondernomen omdat zijn bedrijf op het eigen forum van The Daily Stormer werd neergezet als een bedrijf dat het eens was met neonazi's.

Billboard.

Een woordvoerder zegt blij te zijn met waarschuwingen dat dit soort bands op het platform staan en dat het bedrijf gepaste actie onderneemt. "Illegale content en materiaal dat haat of geweld propageert tegenover ras, religie of seksualiteit wordt niet getolereerd."

Betaaldiensten Apple Pay en Paypal hebben betalingen gestaakt aan websites waar onder meer t-shirts en bumperstickers met racistische teksten of beelden werden verkocht.

Leiders
Verschillende leiders uit de techsector hebben zich uitgesproken over het geweld in Charlottesville. In een e-mail aan medewerkers schrijft Tim Cook dat haat "een gezwel" is, dat bevochten moet worden. "Wat in Charlottesville is gebeurd heeft geen plaats in ons land."

Hij richt zich ook tot president Donald Trump, die geweld "aan beide kanten" van het politieke spectrum veroordeelde. "Ik ben het oneens met de president en anderen die geloven dat er een moreel equivalent is tussen witte supremacisten en nazi's, en hen die zich tegen hen uitspreken door voor mensenrechten op te komen. De twee vergelijken strookt niet met onze idealen als Amerikanen."

Mark Zuckerberg, de directeur van Facebook, schrijft op zijn eigen Facebook-pagina dat haatberichten ook op het sociale netwerk niet welkom zijn. De topman zegt zijn best te doen om extremistische berichten zo snel mogelijk te verwijderen.

"Veel van ons vragen zich af waar deze haat vandaan komt", schrijft hij verder. "Als Jood is het iets waar ik me al een groot deel van mijn leven over verwonder. Het is een schande dat we nog steeds moeten zeggen dat neonazi's en witte supremacisten het fout hebben - alsof dat nog niet duidelijk was."

Techbedrijven pakken extreemrechtse gebruikers aan | NU - Het laatste nieuws het eerst op NU.nl
 
Terug
Naar boven