Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Geen ervaring. Ben idd 19 en heb nog niet gekuurd. Maar ik vind het interessant om te lezen over AAS zodat ik in de toekomst (lees 21+) genoeg informatie en kennis heb om verstandig te kunnen kuren. Is toch niks mis mee?
Dat begrijp ik. Uit de verhalen en logje's die ik heb gelezen blijkt dat 500kcal normaal is en dat er goed massa mee wordt gewonnen. En dat bijv. 1000+kcal boven onderhoud je gewoon vet maakt.
Wou gewoon mijn lees ervaring met de TS delen in de hoop dat hij er wat aan heeft...
Maar zeker in AAS is praktijk imo nuttiger dan theorie. Als je dan toch advies geeft terwijl je nog nooit gebruikt hebt geef dat dan aan, stuk eerlijker.