MuscleMeat

Voedingsschema

tvdijk

Novice
Lid sinds
27 jun 2013
Berichten
1
Waardering
0
Lengte
1m90
Massa
81kg
Hallo lezers,

Ik ben 16 jaar ongeveer 1,89m en weeg 81kg.
Ik doe nu ongeveer een jaar MMA en wil nu graag richting de 90kg toe. (zwaarder is niet erg)
hierbij wil ik zoveel mogelijk "schoon'' aankomen en dat ik mijn spieren gewoon blijf zien. (geen buikje of lovehandles of iets dergelijks)
Nu ben ik heel slecht qua voedingsschema's maken ik eet namelijk vooral waar ik zin in heb aangezien ik toch 7uur per week in de sportschool vrij intensief train.
de zomervakantie komt eraan en ik stop voor 6 a 7 weken met MMA en kan alleen fitnessen.
de vraag is: weet iemand een goed voedingsschema waardoor ik in die 6 a 7 weken tijd kan aankomen richting de 90kg en eventueel een trainingsschema erbij?

Met vriendelijke groet,

tvdijk
 
Kortom, wie wil/kan mij een kant en klaar eet en trainingsschema geven? ... Niemand
2. Kan iemand mij een kant en klaar programma (trainingsschema en voedingsschema) geven?

Nee, iedereen is anders en iedereen heeft dus een op maat gemaakt programma nodig. Men kan niet zomaar een standaardprogramma dat werkt voor iedereen maken. Er zijn wel enkele basisregels die voor iedereen gelden, op basis daarvan kan je een eigen programma maken. Zodra je een eigen opzet hebt, kan je die posten en om kritiek vragen aan anderen op het forum. Je kan ook gewoon posten wat je nu eet (of hoe je traint). Voor je voedingsschema: schrijf precies op welke maaltijden jij nu eet en op welk tijdstip. Vermeld ook alle supplementen die je gebruikt. Voor je trainingsschema: vermeld alle oefeningen, reeksen en herhalingen en op welke dagen je deze doet. Post je schema’s nu respectievelijk in de voeding en trainingsschema subfora voor reacties en kritiek.
Ik adviseer je eens te kijken bij de tieners en beginners sectie.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven