Fitness Seller

Voor de Belgen/Vlamingen: hoe zal BHV aflopen?

Peiling Peiling Hoe gaat de BHV problematiek evolueren?

  • Deheane vindt een oplossing waar uiteindelijk alle partijen zich in kunnen vinden

    Stemmen: 0 0,0%

  • Totaal stemmers
    60
Tja ze raken er zelf nog niet aan uit, dus ik heb er zeker geen idee over :D
 
Dat zullen we deze week te weten komen!
Maar volgens mij gaat er niet veel gebeuren, een beetje toegevingen aan Waalse kant, een beetje aan Vlaamse kant. Een echt Belgisch compromis dus.
 
Heb het de laatste tijd niet meer zo gevolgd, walen zal wel verder trucjes blijven uitvoeren om verandering zo lang mogenlijk te kunnen uitstellen. Komende tijd zal er weinig veranderen dus.
 
persoonlijk denk ik dat vlaanderen zijn meerderheid gaat gebruiken zoals in 2007 maar met mn 15 jaar weet ik amper iets van bhv xD
 
Zoals alle communautair geladen onderwerpen. Er komt 1 of ander compromis waar niemand zich echt in kan vinden. Vooral de Vlamingen niet. De problemen worden opgeschoven voor een aantal jaar en ondertussen gebeurt er niets.
 
WTF is dat een raar probleem zeg.

Ik hou het op de laatste optie. Jullie maken het allemaal zo nodeloos ingewikkeld.

gewoon een aparte registratie of je Franstalig bent of niet....1/3 van het parlement op nationaal niveau kiezen, 60% van de rest voor Nederlandstaligen en 40% door de Franstaligen. **** the native German speakers...zijn er toch minder dan 80.000.
 
Laatst bewerkt:
Ik hoop op deze:

Er komt geen oplossing, de Vlamingen stemmen in mei eindelijk voor de splitsing zonder toegevingen.

Maar het zal deze wel worden:

Er komt geen oplossing, nieuw belangenconflict door Brussel wordt ingeroepen.
 
Had Dehaene trouwens een tijdje geleden geen een coaloatie gevormd met de Union francophone, of vergis ik me?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #10
WTF is dat een raar probleem zeg.

Ik hou het op de laatste optie. Jullie maken het allemaal zo nodeloos ingewikkeld.

gewoon een aparte registratie of je Franstalig bent of niet....1/3 van het parlement op nationaal niveau kiezen, 60% van de rest voor Nederlandstaligen en 40% door de Franstaligen. **** the native German speakers...zijn er toch minder dan 80.000.
Het wordt ingewikkeld omdat België nooit had mogen bestaan. Twee volkeren geforceerd samengebracht met elk eigen behoeften. Het stemgedrag is totaal verschillend dus daarom zijn er zoveel regeringen nodig.

Vlamingen kiezen overwegend rechts-conservatief (met sociale insteek), Walen links-conservatief (zeer socialistisch, bijna communistisch op bepaalde punten). Cultureel staat de Vlaming dichter bij de Nederlander dan de Waal.

België barst al jaren maar het wordt nu steeds erger omdat elk gewest meer en meer behoefte krijgt aan een eigen bestuur. Uiteindelijk is de federatie nergens nog goed voor en kan je beter gaan naar een confederaal model.

De idee van Belgicistische unitaristen om het aantal regeringen te verminderen en België weer tot 1 land met 1 bestuur te maken klinkt voor iemand die de situatie niet begrijpt misschien beter dan de huidige situatie, de realiteit is echter zo dat België nooit gewerkt heeft en ook nooit zal werken.

Dat heeft veel te maken met de arrogantie van de Franstaligen en de slaafsheid van bepaalde Vlamingen.... Bijv. de federale regering waar Franstaligen in de meerderheid zijn, terwijl Vlamingen in realiteit in de meerderheid zijn.

Wat hugo147 zegt zal waarschijnlijk gebeuren. Daarna vrees ik dat men weer gaat proberen zoeken naar een manier om de Vlamingen te benadelen om het probleem opgelost te krijgen, zoals het altijd gebeurd is in de geschiedenis van België.
 
Bhv

Het is me weer wat. Alweer zoeken wij naar oplossingen,doen toegevingen en zeggen de walen gewoon nee en stellen de onmogelijkste eisen.
Al de 2e keer dat de regering bijna op z'n gat ligt dankzij hun,bewijst alweer wat een verschillende culturen en mentaliteiten in dit kleine landje zitten.

Ik word stilaan beschaamd om hier te wonen.
 
ongelooflijk hé. al die toegevingen dat Dehaene voorstelt (zeer tegen de zin van De Wever) om toch maar tot een compromis te komen en dan nog niet toehappen... echt een teken van slechte wil. splitsen lijkt de enige optie.
 
België barst !
 
9u54dk.jpg


2zzj6ef.jpg
 
dit is een van de redenen waarom ik uberhaupt geen nieuws meer volg, niet op tv, niet in de gazet en niet op internet.

vandaag ben ik nochtans hoopvol - als de walen hun muil vol hebben met woorden als "verantwoordelijkheid" "crisis" en zelfs "systeemcrisis" , dan stemt mij dat hoopvol.

mijn oplossing is kort en simpel: niet BHV maar meteen alles splitsen. en Brussel wordt een open, Europese hoofdstad, betaald door europa.

en dan grote kuis houden.
 
leedvermaak is niet mooi, maar wat heb ik er plezier in als die franstalieg parasieten met de schrik zitten!
 
leedvermaak is niet mooi, maar wat heb ik er plezier in als die franstalieg parasieten met de schrik zitten!

De enige die met de schrik zit is Didier Reynders. Binnen afzienbare tijd zit hij in geen enkele regering meer en is de clan Michel terug aan zet.

---------- Toegevoegd om 11:37 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 11:34 ----------

waarom is denken over een volledige splitsing dromen?

en een deftige uitleg he chojzan - als t u alleen maar te doen is om mij wa belachelijk te maken, zide wel efkes me de verkeerde op schok zé

stalin_clown.jpg
 
antwoord op de vraag simpele
 
Terug
Naar boven