------------------------------------------------------------------------------------
Mijn doelstelling is dat ik 100 kg druk en 100 kg ga wegen.
Als ik straks 100 kilo weeg dan druk ik die ook makkelijk.
------------------------------------------------------------------------------------
Hey Mr.X,
Je bent zeker vooruit gegaan Mr.X!! Vooral je rug... maar dat heb je al meer te horen gekregen denk ik? Vraagje..? Vind je zelf niet dat je iets te vroeg aan de AS bent gegaan? Ik bedoel dus daarmee dat je eerst een goede basis opbouwd qua lichaamsbouw en kracht en die later uitbreid d.m.v AS..?
Ik wil zelf ook aan de AS gaan en zie er nu al vrij groot uit. En heb een goed basis opgebouwd. Ik train nu al 3 jaar en 1,5 jaar nu echt volgens de BB rules, dus met aangepaste voedingschema's en supplimenten and a sick BB mind! En wou deze winter aan de AS gaan maar heb het besloten om het te verzetten om "zelf" nog iets groter te worden om strax een boost te creeren. Wat ik hiermee wil zeggen is dat je misschien die 100 kilo bankdrukken dan wel had kunnen halen?? Ik ben nu 20, 1.78 en weeg ongeveer 84,5. Ik druk nu 110 kilo met 8 reps (laaste 2 reps met een vinger hulp) en 115 met 6 reps. Wat moet t worden als ik aan de AS ga??

Mijn doel is in iedergeval om "monster" groot te worden. En wat is jou doel? Qua lichaamsbouw?? Want gewicht intereseerd me helemaal nix, alleen mijn bouw! I must become a monster!!
In iedergeval je hebt hard gewerkt en probeer de 100 kg te halen, suc6!
Mzzl
Ronnie Size