Santoz
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 28 jan 2004
- Berichten
- 5.259
- Waardering
- 0
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
FuzZyBeeR zei:Heeeey!! hoestnou? nog uitgeweest? hey maareeh ik ga weer verder checken! later! ..
nietszeggende ongeinteresseerde k*tgesprekken ..
) aan. Die andere vent gelijk helemaal trippen en dingen zeggen als "Waarom sla je me?!". En ze stonden alweer voorhoofd tegen voorhoofd. Gelukkig was er beveiliging anders had het weer zeker op vechten uitgelopen. Oh wat heb ik daar een hekel aan zeg. Als je zo nodig je frustraties moet uiten, koop dan een boksbal ofzo.
Moob zei:Ruzie is echt zo gaar.
Gister gingen er nog 2 los op elkaar. wat bleek nou, de reden was dat de ene vond dat zijn hond (ja, je leest het goed; een hond, zo'n harig beest) beter was dan die van die andere gozer...![]()
![]()
![]()
en als je naar de plee loopt en je kijkt even iemand aan die daar ook staat: "wat kijk je nou joh!" . Dat gebeurd bij mij nooit eigenlijk, maar ik heb het vaak genoeg gezien.
verder inderdaad een hekel aan vieze vloeren. (glas enzo)
verder maak ik me nergens druk om. houd me niet bezig met zielige ruziezoekende mannetjes.
DBC01 zei:weleens pure geschoktheid in iemands ogen gezien? Wel vermakelijk na eerst zo'n grote bek te hebben aangehoord![]()

(zeikerd I know)
Dat gebeuk op de dansvloer vindt ik ook altijd zo irritant. Staan ze maar een beetje tegen je aan te beuken daaro, wordt er leip van. Als ik merk dat ze echt met opzet aan het beuken zijn geef ik er meestal 1 een gigantische beuk terug en dan is het weer een kwartiertje rustig. Doe het ook liever niet, maar goed, ze weten dan wel dat ze moeten stoppen. Dan zijn er nog andere kleine dingen zoals langzame barmedewerkers, arrogante uitsmijters die voor de gein af en toe een paar tikken uitdelen en hun handje ophouden als je eruit wilt. Voorbeeld: ik ging een keer uit, maat van mij was stomdronken, en wilde even naar buiten voor wat frisse lucht om een beetje bij te komen. Ik liep met hem mee, we wilden naar buiten, legde het verhaal uit aan de uitsmijter die bij de deur stond. Vertelde hij doodleuk dat dat ons wel 2 muntjes zou kosten. Arrogante zak.Corax zei:trouwens, het is niet voor niets maar metalgasten vind ik over het algemeen veel vriendelijker en losser in het uitgaansleven, die ga je toch ook niet zo vlug op de vuist zien gaan denk ik ... nuja er zijn overal wel uitzonderingen.
Corax zei:

Tractortje zei:Mensen die gek doen op de dansvloer vind ik trouwens prachtig. Als een of andere debiel echt de vogeltjesdans gaat lopen doen op de muziek, daar kan ik echt van genieten. Uitgaan is om gek te doen toch? Ik heb ook schijt aan iedereen (op de manier van "wat vinden ze van me?") als ik op dansvloer sta. Ik val er niemand mee lastig en het zal me een worst wezen wat ze ervan vinden. Als ik me daar eens druk om zou moeten gaan maken, dan zou het allemaal wel heel zwaar worden.
MightyDuck zei:

