wat is het punt om al 18 dagen niet meer te fappen? does it make u a better person?
---------- Post toegevoegd Sat 7 Jan 2012 om 14:47 ----------
how come?
Najah heeeel lang story.
Maar sinds dat mijn opa is overleden.( vader van mijn moeder) is mijn moeder een beetje de weg kwijt. In combo met de overgang is het echt geen pretje.
Alles wat me moeder denkt is juist.
Ze ruimt echt helemaal niks op en loopt alleen maar mijn vader uit te schelden. Dit gaat zo al 6 jaar aan de gang.
Nu staat een maand de kattebak boven, omdat de kat zogenaamd niet buiten durft te scheiten. Dit stinkt verdomme erg en de kattekorrels liggen door het hele huis. Ook in mijn kamer.
Ik zij tegen mijn moeder, ma leg er ff een krantje er onder zo blijft de vloer schoon en ligt nu over alles door het hele huis.
Ging ze helemaal te keer. Ja dat bepaald ik wel het is mijn huis MIJN HUIS.
Dus ik zeg zo, ja maar mijn kamer wordt steeds vuil en blijf maar stofzuigen. Ging ze helemaal door het lint.
Echt idioot. Dus ik zij oke, dus het is niet mijn huis. Ik heb hier niet de afgelopen 18 jaar gewoont? Gaat ze helemaal door het lint. Pak je koffers maar enzo. Ik moest er toen om lachen, toch idioot.
Dus nu praten we al 7 dagen niet meer. Ik wacht op excuus. Maarja komt er blijkbaar niet.