Little Daddy
Monstrous Giant
- Lid sinds
- 8 apr 2010
- Berichten
- 12.100
- Waardering
- 711
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Artsen schrijven dit middel voor bij groeistoornissen bij kinderen en bij een groeihormoontekort bij volwassenen.

Laatste update 10 augustus 2012 8:17
ALPHEN AAN DEN RIJN - Bij een inbraak in het magazijn van farmaceutisch bedrijf Novo Nordisk in Alphen aan den Rijn zijn groeihormonen gestolen.
De inbraak werd donderdagochtend ontdekt. De levering van medicijnen aan patiënten komt door de inbraak niet in gevaar.
Volgens directeur Erik Lommerde is in het magazijn bij het kantoor aan de Flemingweg gericht gezocht naar groeihormonen. Over de hoeveelheid die is meegenomen en de waarde daarvan kon hij gisteren nog niks concreets zeggen. ,,Voor ons is het belangrijkste dat de patiënt hier niet de dupe van wordt'', aldus Lommerde.
Het is de eerste keer dat er is ingebroken bij het bedrijf. Wel zijn er eerder pogingen ondernomen. De technische recherche deed gisteren sporenonderzoek. De inspectie is op de hoogte gebracht van de diefstal van de groeihormonen.
,,Deze producten komen niet meer in de gezondheidszorg terecht, daar hoef je niet bang voor te zijn'', zegt directeur Lommerde van Novo Nordisk. ,,Ze gaan de zwarte markt op.''

Marcel zijn nieuwe avatar!
[Link niet meer beschikbaar]



inb4 the cyberpolice!
heb 'gehoord' dat het om bijna 2miljoen euro ging. weet niet of t waar is maar dan gaat t om een best grote voorraad lol (lijkt me onwaarschijnlijk, maar wie weet)

