Angelus
Gargantuan Beast
- Lid sinds
- 4 feb 2008
- Berichten
- 31.508
- Waardering
- 3.499
- Lengte
- 1m86
- Massa
- 100kg
- Vetpercentage
- 8%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
wat
Dit lijkt me zo fake!
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Docent had een seminar van Daniel Erasmus geregeld; potverdomme wat een briljante vent is dat zeg. Denk dat dat de beste twee uur van m'n leven waren die ik ooit op de universiteit heb gespendeerd.
Docent had een seminar van Daniel Orgasmus geregeld; potverdomme wat een briljante vent is dat zeg. Denk dat dat de beste twee uur van m'n leven waren die ik ooit op de universiteit heb gespendeerd.

Alles! Hoe die het wist te presenteren, cases uit het verleden die die al dan niet persoonlijk heeft meegemaakt uitbeeldde en wat daaruit voortvloeide (besprak o.a. het succes van Shell tig jaren geleden, het falen van Vodafone 'n decennium geleden, het succes van de Rabobank ondanks de crisis). Het uitbeelden van voorspellingen gedaan over 1001 dingen, waar letterlijk biljoenen in waren gepompt, en hoe vrijwel ALLE voorspellingen er zo gigantisch naast zaten. En hoe het dus wel moest (scenario planning). Mind was blown.Nee, maar had even informatie opgezocht
Hoezo was het boeiend? Door zijn manier van spreken en/of vanwege de stof?
Juist voor de eerste keer die videoclip van wrecking ball gezien, wat de neuk![]()
Moet je die van chatroulette kijken, dat is pas wtf.

