- Lid sinds
- 1 jul 2011
- Berichten
- 5.435
- Waardering
- 1.152
- Lengte
- 1m79
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik heb er met verbazing naar zitten kijken


Ooooo kan de wereld nog vergaanNa 8 jaar mag het wel stilaan hoor, de trouwplannen zijn voor ergens in 2015![]()
Boete bezwaar afgewezen
Tijd om nieuwe printer eens uit te testen en mijn wob verzoek op de meest irritante manier indienen.
T moet wel de 220 euro waard zijn![]()

Pics van toekomstige ex-vrouw?Na 8 jaar mag het wel stilaan hoor, de trouwplannen zijn voor ergens in 2015![]()
als je betaald, euro te veel betalen, moeten ze 1 euro terugboeken![]()
Lawl zou ik dan ook 22000x 1 cent kunnen overmaken?
Ik ga gewoon complete weg en verkeerswet uitprinten en mijn wob vragen verstop ik er tussen
dan krijg je gewoon een standaard antwoord terug. ze kijken volgens mij niet eens naar die bezwaren
Wob verzoek moeten ze aan voldoen
Dat is verzoek om extra informatie over de bekeuring, ga gewoon de meest achterlijke dingen vragen zoals ijk rapport, datum van t rapport, bandenspanning tijdens ijking, bandenspanning tijdens boete uit schrijven enz.
heb ik ook al keer gedaan, kreeg toen een standaard brief terug waarin stond dat er geen rede is om te twijfelen aan het oordeel van de overheid
als je betaald, euro te veel betalen, moeten ze 1 euro terugboeken![]()
Bullshit. Laatste keer dat ik dit deed kreeg ik geen moer terug hoor bro...


Omdat sommige bekeuringen nergens op slaan.
Vroeger erkende ik mijn fout als t fout was. Nu stuur ik standaard wob verzoeken naar zowel het om als de politie.
Als ik tijd over heb maak ik zelfs een aparte brief per onderdeel.
Ik zit er zelfs over te denken om een advocaat in de hand te nemen en het voor te leggen aan de rechter waarom burgers geen administratie kosten mogen rekenen wanneer ze in beroep gaan.
