Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik oordeel ook altijd over mensen die broccoli kip rijst uit een bakkie eten. Echt van padje af die mensen.Lig hier aan het zwembad en hoor de mensen achter me constant oordelen over de cellulitis van dikke mensen. Draai ik me om om te zien hoe die mensen er zelf uitzien, zijn ze zelf ook moddervet![]()
Kreeg zelf ook altijd het oordeel... spoor je wel... Skinnie als f**k en elke dag 3 x per dag aan de macaroni op werk toentertijd...Ik oordeel ook altijd over mensen die broccoli kip rijst uit een bakkie eten. Echt van padje af die mensen.
en 4 eitjes tussendoor... das slecht voor je cholesterol. .. ach ja.. oordelen zijn er altijd. Maar het gaat erom waar jij je goed bij voelt. Velen kennen je niet eens en oordelen al. Best jammer.
meesten walgden ervan 
Klinkt juist lekker, ik begin al te watertanden!Kreeg zelf ook altijd het oordeel... spoor je wel... Skinnie als f**k en elke dag 3 x per dag aan de macaroni op werk toentertijd...en 4 eitjes tussendoor... das slecht voor je cholesterol. .. ach ja.. oordelen zijn er altijd. Maar het gaat erom waar jij je goed bij voelt. Velen kennen je niet eens en oordelen al. Best jammer.
btw... Macaroni met Picallily, tomaat, zwarte olijven en kip..meesten walgden ervan
![]()

Me eerste keer xtc sloeg in precies op dat nummer.. vergeet het nooit weer

Mij kan je er snachts voor wakker maken... net als gebakken eieren met bacon

ja, stop maar even een poosje nuMij kan je er snachts voor wakker maken... net als gebakken eieren met bacon![]()
kwijlen deed ik alMoet mijn pre bed nog nemen en morgen 6.00 sta ik weer eieren te bakkenja, stop maar even een poosje nu![]()
kwijlen deed ik al

Ik doe met je mee. Ben net de kwark met appel rozijnen en noten naar binnen aan t harken, morgen 6 uur/6.30 zal ik wel weer aan t ontbijt zitten. Lekker man, beetje eten😂😂Moet mijn pre bed nog nemen en morgen 6.00 sta ik weer eieren te bakken![]()
Geen airco?
Was bij m'n broer thuis en hij ging de afwas doen, deed de kraan aan en hoorde een raar geluid. Zat er een vleermuis onder een bord, was via het keukenraam naar binnen gevlogen. Blijkbaar wanneer ze nat zijn kunnen ze niet vliegen, dus eerst een uur of twee in een doos met doeken gelegen. Vet om van zo dichtbij te zien.
![]()
![]()
![]()
