Fitness Seller

Waterpolo en bodybuilding

Pattiii

Novice
Lid sinds
7 jul 2006
Berichten
6
Waardering
0
Hello,

Ik heb een vraagje.
Ik doe waterpolo op vrij hoog niveau en train circa 8 uur in het water + 2wedstrijden van 50 minuten per week. Maar daarnaast wil ik ook nog 3x per week 1.5 uur in de sportschool mijn ding doen.

Nou is waterpolo een vrij intensieve sport, en verbrand je daarbij vrij veel calorieen en is behoorlijk zwaar voor je schouders al doe je het 2 a 3 uur achter elkaar.

Denken jullie dat die 8 uur watertraining en die 4.5 uur sportschool te doen is als je genoeg eet, of denken jullie dat de spiertjes wat meer rust moeten hebben?

Als jullie meer info moeten hebben moet je het eventjes melden.

Groeten
 
Laatst bewerkt:
pf tja zo lang je voldoende calorieen binnen krijgt is dat geen probleem. aangezien je lichaam waarschijnlijk al wel gewend is aan het vele waterpolo en wat je daar allemaal bij doet, is het geen probleem lijkt me.

maar goed je moet naar je lichaam luisteren en dat kan ik niet voor je doen.
er zijn er hier wel een aantal op het forum die naast krachttraining vrij intensief boksen, hoeft geen belemmering te zijn dus.
 
Terug
Naar boven