- Lid sinds
- 19 jul 2005
- Berichten
- 2.520
- Waardering
- 0
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Wat is er mis met Mickey Rourke? De meeste van zn rollen vind ik wel oké eigenlijk. Ik vind em verder ook niet irritant ofzo, eerder een coole uitstraling.
De vraag is hoe gaat onze kop eruit zien op die leeftijd?
De vraag is hoe gaat onze kop eruit zien op die leeftijd?
Als je met botox niet overdrijft ga je er normaal gezien toch echt jonger uitzien zonder een abnormale look te krijgen. Het strijkt gewoon de rimpels glad. Nadeel is dat de spier op die plaats niet meer goed werkt en je gelaatsuitdrukkingen er anders kunnen gaan uitzien. Zeker als het over heel je gezicht verspreid is.Ik zou toch minder snel naar de botox grijpen denk ik.
Als je met botox niet overdrijft ga je er normaal gezien toch echt jonger uitzien zonder een abnormale look te krijgen. Het strijkt gewoon de rimpels glad. Nadeel is dat de spier op die plaats niet meer goed werkt en je gelaatsuitdrukkingen er anders kunnen gaan uitzien. Zeker als het over heel je gezicht verspreid is.
Men gebruikt niet altijd botox. Je kan ook kiezen voor collageeninjecties. Ken er alles van want heb ooit de hele uitleg gekregen. Uiteindelijk gekozen voor het laatste, omdat men zei dat dit permanent was. Bleek dus niet waar te zijn. Bij botox is het sowieso tijdelijk, collageen zou echter kunnen blijven zitten en de huid elastischer maken zodat rimpels minder diep zijn. Maar bij mij werd de collageen vlotjes weer afgevoerd. Ik deed het vanwege voorhoofdrimpels.Botuline legt gewoon een spier lam. Dit zorgt er voor dat je minder rimpels gaat zien.
Als je niet overdrijft kan het er beter gaan uitzien inderdaad. Helaas kunnen weinigen zich beperken tot het broodnodige en lopen er allemaal jerney kaagmans rond.
Ouderdomsrimpels zijn dat niet. Het zijn natuurlijke 'rimpels' als gevolg van hoe de gelaatspieren liggen. Had het al als tiener, doe je niets aan.Hahaha, BigT in het gevecht tegen de tijd. Heb je al zoveel rimpels dan, of wil je er gewoon 20 uitzien?
