ballance zei:Kan iemand hier een antwoord opgeven? Als me huidige pot op is, vindt ik het zonde om eventueel weer onnodig (teveel?) geld uit te geven aan whey.
1 foutje recht zetten ik heb momenteel geen isopure, maar "lucovitaal sport" whey. En dit spul is dus behoorlijk prijzig..
50 euro voor 1 kilo whey is veeeeeel te duur!
Ik gebruik altijd een eenvoudig rekensommetje voor te weten of whey te prijzig wordt verkocht:
1kg = max 1000 oude belgische franken
Jij betaalt het dubbele! Ik heb vrij goede prijzen bij performance, betaal voor 2 kg whey 40 euro




met lijnzaadolie echter vond ik het wel weg te drinken
want het is toch 1 van de betere merken