AndroidHealthClinic

Wii-en

deurklink

Ripped Bodybuilder
Lid sinds
1 mrt 2005
Berichten
3.109
Waardering
0
Man valt vier kilo af met Wii

Een fanatieke gamer is in zes weken maar liefst vier kilo afgevallen door per dag een half uur de Wii-game Wii Sports te spelen. De man wilde met het experiment aantonen dat het spelen van games niet per se tot een slechte gezondheid hoeft te leiden. Ook was na zes weken zijn BMI (Body Mass Index) een lager dan daarvoor.

De man, een schrijver voor de gameswebsite WiiNintendo.net, hield een dagboek bij met welke sporten hij in de game beoefende. Vooral boksen bleek goed te werken, met 15 minuten verloor hij 125 caloriën. Tevens verloor de 'sporter' bijna 2 procent aan lichaamsvet.

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Op deze site is het hele expiriment na te lezen
.::{WiiNintendo.net}::.


En de Wii is nog goed voor andere dingen ook:

gametoday.nl

The Glenrose Rehabilitation Hospital heeft een nieuwe manier gevonden om patiënten met beweeg- en balansproblemen te laten revalideren. De problemen worden namelijk opgelost door de Nintendo Wii. Volgens Dr. Grigore Burdea is de Wii al wel in enkele ziekenhuizen te vinden maar wordt het apparaat alleen gebruikt voor entertainment. In The Glenrose Rehabilitation Hospital wordt de Wii gebruikt voor het oplossen van de beweegproblemen wat volgens Dr. Grigore Burdea nog niet eerder is gebeurd.

Volgens Burdea zijn mensen verslaafd aan games maar in dit geval is dat een positief punt omdat het de revalidatie bevorderd. Don Simoneau is een therapeut bij Glenrose die de Wii gebruikt voor de revalidatie. Volgens Don vinden de patiënten de revalidatieoefeningen vaak saai maar sinds ze de Wii gebruiken, spelen ze uren op de console van Nintendo. Ondanks dat er nog maar vijf patiënten zijn behandeld, zijn er nu al tweehonderd ziekenhuizen die ook aan de slag willen gaan met deze nieuwe manier van behandelen.

zo doe dat maar eens met een ps3 of een 360 :D
 
Wii is echt leuk...
 
zou dope zijn als fight night op de wii uit zou komen, denk dat ik er dan niet meer onderuit kan komen om een wii te kopen.
 
nu worden ze allemaal compleet zot
 
damn,, kwou al een wii kope voor zelda - twilight princess en als super smash brothers brawl uitkomt,, omdat dat 2 super spellen zijn...

maar in het bijzonder verder neit

maar nu,, damn ik heb zon ding nodig!!! :D :P
 
Nuja, wie weet leed die kerel wel aan overgewicht en dan gaan die eerste kilo's er wel vlotjes af ;)
 
Kicke gek lijkt me best wel tof idd...nice toy....
 
ja wi is ziek

een vriend van mij heeft hem gingen we een avond bij hem bowlen en eten en enzo was wel geinig

volgende keer bowlen en steen grillen
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #9
Nuja, wie weet leed die kerel wel aan overgewicht en dan gaan die eerste kilo's er wel vlotjes af ;)

Daar moest ik ook meteen aan denken toen ik dit bericht las maar dat is dus niet zo, beetje jammer dat die site er nu uit ligt, die kerel had een beetje zwembandjes meer niet.
 
Terug
Naar boven